ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Canelas

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit gezellige hotel ligt op slechts 100 meter van het strand en beschikt over een overdekt zwembad met grasveld. Het centrum van Sanxenxo is slechts tien minuten rijden. De kamers zijn comfortabel en voorzien van alle benodigdheden. In het restaurant worden goede gerechten geserveerd, met een snelle en attente service, maar de nadruk ligt meer op kwantiteit dan op kwaliteit. Bovendien is er een afgesloten terras waar je kunt genieten van een drankje of wat dan ook. Naast het hotel is er zelfs een discotheek voor een avondje uit.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel van het hotel is enorm gastvrij en de service is van hoge kwaliteit. Vlakbij het hotel is een aantrekkelijk zwembad te vinden en op slechts een steenworp afstand ligt het prachtige strand. Het ontbijtbuffet was meer dan voldoende en van topkwaliteit. De kamers zijn keurig en brandschoon.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben drie nachten doorgebracht in dit hotel en voelden ons meteen thuis. De locatie is fantastisch, de kamers zijn modern en schoon, en de rustige sfeer bij het zwembad maakt het helemaal af. De mojito's die ze serveren zijn heerlijk en het ontbijt is top. We komen zeker terug!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit weekend brachten we door in dit hotel en we zijn echt enthousiast over onze ervaring. Het personeel was uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam en het ontbijtbuffet was zeer uitgebreid. Ondanks dat we om 12 uur moesten uitchecken, mochten we nog de hele dag bij het zwembad blijven relaxen. We zullen zeker terugkomen voor een herhaling van dit fantastische verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een 6-daags verblijf zijn wij vandaag vertrokken en zoals altijd was het fantastisch. Het personeel was uitmuntend en behandelde ons buitengewoon vriendelijk. De kamers waren comfortabel en het ontbijt bood een variëteit aan kwalitatieve opties, met speciale lof voor de heerlijke Nespresso koffie. De locatie was erg gunstig, op steenworp afstand van het strand van Las Canelas en het bruisende centrum van de stad. Als trouwe klanten van vele jaren kijken we er al naar uit om weer terug te komen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl