ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hesperia Sabinal

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service6

De eetervaring was fantastisch, zelfs voor iemand zoals ik die kieskeurig is. Er was een ruime keuze aan gerechten en de kamers waren brandschoon, elke dag werden er schone handdoeken gebracht. Grappig genoeg vond ik het hilarisch dat mensen die stoelen bij het zwembad reserveerden en hun handdoeken achterlieten, deze de volgende dag terugvonden in een grote bak (en terecht!). Er waren echter ook enkele minpuntjes, zoals de slechte wifi-ontvangst. Ook vond ik het jammer dat de bar pas om 18.00 uur openging en dat je aan het zwembad moest bedelen voor een drankje als je op het terras zat. Wat betreft de locatie, er was niet veel te zien of veel excursiemogelijkheden in Almeria, maar dat is natuurlijk niet de schuld van het hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid8

Dit hotel is best aardig, maar het verdient zeker geen vier sterren. De kamers zijn netjes, maar het eten had beter gekund. Ik was daar met mijn vierjarige kleinzoon en het buitenzwembad was te koud, dus zijn we maar naar het binnenzwembad gegaan. Vier euro voor een kind van vier is behoorlijk prijzig, maar hij had zijn knuffels verloren en kreeg er een van het hotel, wat erg lief was. - Linda en Bram



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid6

Bij de receptie is er een beperkte Engelse spreekvaardigheid en de handdoekenservice vereist een borg van € 12, met € 1 per verschoning. Deze informatie staat niet duidelijk vermeld op de website. Ook is er weinig keuze aan winkels in de buurt van de accommodatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid6

We verblijven momenteel in Sbinal en genieten hier enorm. De service is uitstekend en de kamers zijn prima, alhoewel ze wat gedateerd zijn maar wel schoon. Ook het eten is van goede kwaliteit, voor ieder wat wils. We genieten van een prachtig uitzicht over de zee en de boulevard is heerlijk om te vertoeven. Met de taxi is het gemakkelijk om overal naartoe te gaan, en de prijs is zeer redelijk, alles gaat op de meter. De lobby zou wel wat gezelliger kunnen worden ingericht, het is nu een beetje saai, maar de bedden zijn fantastisch, echt mega breed en super comfortabel. Dank aan Ge ons en Touroperator, oftewel Harry, voor een geweldige ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid7

Dit hotel heeft een geweldige ervaring geboden. Tijdens mijn verblijf was er een overgang van Hesperia Sabinal naar Best Sabinal. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, van de bar tot het restaurant en het schoonmaak- en technische team. De kamers waren comfortabel, hoewel de badkamer wat aan de kleine kant was, maar nog steeds perfect. Het eten was uitstekend, met veel variatie en altijd vers bereid en aangevuld. Bij het zwembad waren er mogelijk wat te weinig parasols tijdens het hoogseizoen, maar dat is begrijpelijk aangezien men naar Spanje gaat voor het goede weer, het strand en de zon. Ik wil graag specifiek één persoon bedanken voor haar vriendelijkheid, spontaniteit en altijd beschikbaarheid voor de gasten, namelijk Wendy. Ze is een enorm voordeel voor Nederlandssprekende vakantiegangers, maar natuurlijk ook voor alle andere gasten. Wendy weet precies wat ze doet en is zeer bekwaam in haar werk. Nogmaals bedankt, Wendy.





© 2007-2025 ReisChecker.nl