ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Playa Langosteira

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn partner en ik besloten om een hotel te boeken om de omgeving te verkennen en ook omdat het een spa had. Helaas vergaten we onze hoeden en slippers, dus moesten we elk €5 betalen voor een set die ook een handdoek bevatte. De spa-ervaring was teleurstellend, met jets die niet werkten en chloor dat in de ogen prikte door de papieren zakdoekjes die in het water werden gegooid. Na minder dan 30 minuten hebben we de spa verlaten, terwijl we nog steeds €40 hadden betaald. Toen we ons ongenoegen uitten bij de receptie kregen we slechts een excuus te horen en de constatering dat de spa los stond van het hotel, hoewel de betaling wel via het hotel liep. Al met al was de ervaring een grote teleurstelling en we werden al vroeg in de ochtend gestoord door het geluid van stofzuigers. Voor ons was het een les dat goedkoop uiteindelijk duurkoop kan zijn. Ik zou dit dan ook niet aanraden aan anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De prijs-kwaliteitverhouding van deze accommodatie is uitstekend. Martín bij de receptie was ontzettend gastvrij en vriendelijk. De kamer was voorzien van alles wat je nodig hebt, was brandschoon en het bed was heerlijk comfortabel. De aanwezigheid van twee kussens was een leuke bonus. Vlak voor het hotel loopt een pad dat je binnen enkele minuten naar het strand leidt, wat een geweldige toevoeging is. Parkeren voor de deur van het hotel was ook erg handig. Het ontbijt was behoorlijk uitgebreid, hoewel er geen warme gerechten waren. Voor ons was dit geen probleem, aangezien het fruit, sap, koffie, vleeswaren, toast en croissants ruimschoots voldoende waren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons verblijf in Finisterre kozen we voor deze accommodatie om te overnachten, wat een goede keuze bleek te zijn. Gelegen op een gunstige locatie, hoewel een auto nodig is om Finisterre zelf te kunnen verkennen. De kamer was zeer comfortabel, voorzien van airconditioning en ingericht met een gezellige sfeer. Bij de kleine bar kon je een drankje nuttigen. Het personeel verlaat de receptie om 22.00 uur, maar met de kaartsleutel kun je toch nog toegang krijgen tot het hotel. Het ontbijtbuffet was uitgebreid en compleet, al misten we wat warme gerechten zoals roerei, bacon en worstjes. Desondanks genoten we er erg van. Het hotel was vrij rustig en bijna leeg tijdens ons verblijf, wat wij persoonlijk prettig vonden. In de zomer zal het ongetwijfeld drukker zijn, maar wij waardeerden juist de kalmte van deze periode.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een fijn hotel met een vriendelijke ontvangst bij de receptie. De kamer was echter overladen met meubels en accessoires.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is oké voor een snelle overnachting, maar verwacht geen extra luxe of bijzondere ervaringen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl