ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Zenit

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is prachtig en brandschoon.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch hotel met een warme en gastvrije sfeer. Alles was perfect in orde, een aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel was prachtig en goed onderhouden, een oase van rust ondanks de nabijheid van het winkelcentrum. Het eten was prima van kwaliteit, hoewel niet spectaculair. Het ontbijtbuffet was uitgebreid en heerlijk, met veel keuzemogelijkheden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Voor slechts €20 per dag kun je genieten van de ruimste kamer op de hoogste verdieping, waar je trouwe viervoeter ook welkom is.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een hedendaags en fris hotel, gelegen op een kleine afstand van het bruisende centrum. Tijdens ons verblijf tijdens San Fermin was er gelukkig een shuttlebus beschikbaar die ons naar het centrum bracht. Het enige minpuntje was het restaurant van het hotel. Het ontbijt was prima, maar voor het avondeten kon je beter ergens anders terecht. De kwaliteit liet daar helaas te wensen over.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service7

De kamer is ruim en comfortabel, en je kunt gratis parkeren. De locatie is geweldig, vlak bij een groot winkelcentrum met veel eetgelegenheden. Er is een McDonald's tegenover het hotel en een leuk wokrestaurant naast de deur waar je voor een redelijke prijs onbeperkt kunt eten. Het kan wel wat druk zijn, en de drankjes zijn aan de prijzige kant, maar dat is begrijpelijk. Een bushalte bij de rotonde biedt vervoer naar Pamplona voor een kleine prijs. Pamplona is een gezellig dorp waar ook Baskisch wordt gesproken, wat verrassend was. Het Baskische woord voor Pamplona is Iruña, vergelijkbaar met Irun bij de Franse grens. Zorg ervoor dat je dit weet! Het hotel beschikt ook over een prachtige fitnessruimte met sauna die je gratis mag gebruiken. Kortom, een geweldig hotel met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service9

Dit keurige en eigentijdse hotel is slim ingericht en bevindt zich in een omgeving die niet bepaald pittoresk is, namelijk een industriegebied/ winkelcentrum. Gelukkig is het gemak dichtbij: een McDonald's aan de overkant van de straat en een wokrestaurant onder het hotel. De service is uitstekend, het ontbijt biedt een ruime selectie die voor Spaanse normen erg goed is. Onze deluxe kamer bood genoeg ruimte voor drie personen (2 volwassenen en 1 kind), zeer comfortabel. Alles was keurig en schoon, met een luxe en ruime badkamer. Al met al, een perfect verblijf!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl