ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Silva Maris

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer is brandschoon en wordt met veel zorg onderhouden. Het culinaire aanbod is verrukkelijk en divers dankzij de talentvolle koks. Het zwembad straalt hygiëne en ordelijkheid uit. Het enige minpuntje? De muziek is eentonig, elke dag hetzelfde deuntje

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Hoewel dit hotel op een geweldige locatie ligt en de kamers schoon zijn, kan ik het niet aanbevelen. Het personeel is niet erg vriendelijk en er is weinig variatie en uitleg bij het eten. Het gebrek aan Griekse gerechten is teleurstellend, en de sfeer is allesbehalve gezellig. Daarnaast is het duur voor wat je krijgt en komen de foto's niet overeen met de werkelijkheid. Ondanks dit alles heb ik toch een fantastische vakantie gehad op Kreta!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De locatie wordt over het algemeen als zeer gunstig beschouwd, met alles in de buurt. Het personeel, met name de jonge dame bij de receptie, lijkt niet helemaal alert te zijn en de schoonmaak laat te wensen over, ondanks hun claims. Er zijn af en toe wat problemen met het water, en het eten is gewoontjes en niet bijzonder. Maar gezien de prijs kun je ook niet te veel verwachten. De kwaliteit van het bier en de drankjes laat echt te wensen over. Iedere ochtend begint een medewerker luid te roepen in de gang, vaak al rond 8 uur. In een hotel is het ongepast om daar zo vroeg lawaai te maken terwijl de meeste gasten nog liggen te slapen. Is er dan totaal geen besef aanwezig? Het was redelijk om er te overnachten, maar we komen hier nooit meer terug.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel was een grote tegenvaller. De werkelijkheid van de kamers was totaal anders dan wat de foto's beloofden. Ondanks dat onze kamer oké was voor ons verblijf van 10 dagen, viel het toch tegen in vergelijking met de verwachtingen die door de foto's werden gewekt. De matras en hoezen vertoonden vlekken, de douche was onhandig klein en vreemd ingericht, en de badkamer was te krap. Het bureau leek bijna uit elkaar te vallen en de airco lekte. De trappen waren altijd vies en de lift was nauwelijks bruikbaar door de beperkte ruimte. Er ontbrak een rookmelder of brandalarm op de kamer, en deze waren alleen op de gang geïnstalleerd. Het eten in het hotel was ronduit slecht: onherkenbaar en vaak smakeloos, zonder enige duidelijke aanduiding bij de gerechten. Zelfs de frieten waren slap. Het personeel was over het algemeen onvriendelijk, op een enkele uitzondering na. Communiceren in het Engels was moeilijk, wat de situatie nog verergerde. Gelukkig viel het lawaai van de straat mee. Dit hotel is misschien acceptabel voor een enkele keer, maar ik zou het niet aanbevelen voor een herhaald verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Onze ervaring bij Pela Maria duurde 8 dagen en liet wat te wensen over. Bij aankomst merkten we al snel dat de realiteit van de kamers niet overeenkwam met de foto's. Alles was kleiner dan verwacht: de kamer, het bed, de badkamer, de douche en het balkon. Onze kamer lag naast het washok, waardoor we ‘s ochtends werden gewekt door lawaai. Daarnaast veroorzaakte luidruchtig bezoek tot 3 uur ‘s nachts elke avond overlast in de gangen, zonder dat het personeel hier iets aan deed. Slapen was dus geen pretje. Het eten liet ook te wensen over: onduidelijke borden en beperkte keuze. Het hotel was duidelijk verouderd en versleten, bijna instabiel en toe aan een grondige renovatie. Gelukkig lag het hotel wel op een centrale locatie, op slechts 3 minuten lopen van het strand en de boulevard. Ondanks de all-inclusive formule hebben we slechts één keer in het hotel gegeten, waardoor de vakantie duurder uitviel dan verwacht. Ondanks alles hebben we wel van onze vakantie genoten, maar we keren niet terug naar Pela Maria.

Melden


Reisperiode: juli 2018

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging7
  • Voorzieningen8

prima verblijf gehad. wij hebben het met het gezin heel erg leuk gehad een hele week lang. heel erg veel leuke dingen gedaan, was allemaal prima in de buurt. allemaal een ruime voldoende. kamers zijn ook prima. niet de schoonste kamers maar is prima te doen. je komt er uiteindelijk alleen maar om te slapen en daarvoor zijn de kamers uitstekend. voor herhaling vatbaar.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl