ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Appartement Los Salmones

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging6
  • Kindvriendelijkheid7

De accommodatie ziet er op foto's heel aantrekkelijk uit, maar de werkelijkheid is helaas een heel ander verhaal. Het interieur is gedateerd en het restaurant doet eerder denken aan een bedrijfskantine dan aan een gezellige eetgelegenheid. De kamers zijn benauwd en de bedden bieden weinig comfort, met matrassen waar de spiralen voelbaar zijn in je rug. Zelfs de deuren sloten niet goed, met als hoogtepunt dat zelfs de voordeur continu openwaaide. Het gebrek aan individualiteit in de appartementen, allemaal genummerd als Blok 1, 2, 3 of 4, schept een ongemakkelijke associatie. Gelukkig verdient het schoonmaakteam een pluim voor hun inzet en zorgen zij ervoor dat alles netjes blijft. Het uitzicht op een drukke weg draagt niet bij aan de charme, maar als je er alleen bent om te slapen valt dat wellicht te overzien. De buurt rondom de accommodatie wordt wel als prettig ervaren en het personeel is gelukkig wel vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10

De kamers waren verrassend ruim en zagen er net zo uit als op de foto's. Het personeel was ontzettend vriendelijk en de locatie was ideaal, dichtbij zowel het stadje als het strand. Ook de bereikbaarheid met de bus was goed. Hoewel de avondentertainment minimaal was, was het wel gezellig. Alles was keurig schoon en netjes, wat we zeer op prijs stelden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service8

Mijn partner en ik hebben onlangs Playa Bonita bezocht. Het was zeker een degelijk hotel, maar we vonden dat de verhouding tussen prijs en kwaliteit niet helemaal klopte. Hoewel we hadden gekozen voor een all-inclusive arrangement, waren de zogenaamde snacks eerder restjes van het ontbijt. Het eten was redelijk, maar nogal eentonig. De avondanimatie mocht wel wat langer en gevarieerder zijn. De service daarentegen was prima. Toen we vroegen om van een kamer op de begane grond naar een kamer op een hogere verdieping te verhuizen, werd dit snel geregeld. Het zwembad was heerlijk en de roomservice kwam elke dag langs voor de schoonmaak en verse handdoeken. Over het algemeen was het een prima vakantie, maar naar onze mening niet echt waar voor ons geld. Misschien zou een beoordeling van 3 sterren meer op zijn plaats zijn. Ondanks dit hebben we ons wel vermaakt in Playa de Ingles, maar het was jammer dat alles zo uitgestorven leek, met veel winkels die gesloten of gesloopt waren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging8

Bij mijn terugkeer in Nederland gisteren, viel me op dat Los Salmonies een diversiteit aan kamers biedt, variërend van gerenoveerd tot verouderd. Gezien de bescheiden prijs die ik ervoor betaald heb, had ik weinig verwachtingen. Mijn kamer lag aan de provinciale weg en was vrij basic ingericht. Alles oogde versleten en onpraktisch. Vooral het feit dat mijn buitendeurslot regelmatig vastliep, baarde me zorgen. In geval van nood zou het wel eens tien minuten kunnen duren om buiten te geraken, en dat gaf me een beklemmend gevoel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Onze groep van vier twintigers heeft 12 fantastische dagen doorgebracht in Hotel Playa Bonita. We waren enorm onder de indruk van dit hotel. Alles aan deze plek is top! De locatie is ideaal: op 7 minuten lopen van het strand, 10 minuten van de Kasbah (het dichtstbijzijnde winkelcentrum) en slechts 3 minuten van de supermarkt. De kamers werden dagelijks schoongemaakt en om de dag kregen we schoon beddengoed. Er waren altijd genoeg ligstoelen bij het zwembad. We zetten elke ochtend om 09:30 onze wekker en hadden altijd een prima plekje rond het zwembad. Het eten was elke dag heerlijk, met verschillende soorten vers vlees dat ter plekke voor je werd gebakken, een scala aan groenten, gevarieerde pasta's en maar liefst drie soorten pizza's. Het personeel was ontzettend vriendelijk, alhoewel het enige minpunt was dat bijna niemand in het hotel Engels sprak - zelfs de receptiemedewerkers niet. Het is echter goed om te vermelden dat bijna niemand in heel Gran Canaria Engels spreekt. Gelukkig hadden we geen last van kakkerlakken.





© 2007-2025 ReisChecker.nl