ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Grand Palace

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Aangename ontvangst. Gratis parkeergelegenheid beschikbaar. Met een korte taxirit ben je zo in het bruisende centrum. We hadden twee aangrenzende kamers, wat erg handig was. Het zwembad was aanwezig, maar verwacht er niet te veel van. Onze zoon vond het net een ondergelopen kelder vanwege het lage plafond en de beperkte ruimte. Ondanks de geringe diepte van 1.10 meter was er constant een badmeester aanwezig. Het ontbijt was eenvoudig maar smakelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel, gelegen op een afgelegen plek, heeft niet de uitstraling van een vijfsterrenaccommodatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het prachtige gebouw straalt netheid uit en de bedden zijn comfortabel. Het ontbijt is niet spectaculair, maar voldoende. Let wel op bij het kiezen van een kamer! De classic kamers zijn wat verouderd, maar er zijn ook modernere kamers beschikbaar. Hoewel het hotel zich bevindt in een mindere buurt, zijn er nog enkele leuke plekjes te ontdekken, zoals Hey Joe voor een lunch en Mata Hari om te borrelen. Het levendige centrum is helaas wat verder weg, maar het hotel biedt shuttle service aan. Een bus of taxi zijn ook goede opties. Over het algemeen was het een fijn verblijf in het hotel, maar het verdient zeker geen 5 sterren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel was tot in de puntjes verzorgd. De kamers waren prachtig en ruim, en bovendien brandschoon. Wel was het opvallend dat alle tv-zenders in een taal waren die ik niet ken. Wat ik wel jammer vond, was dat de buurt en omgeving een beetje desolaat leken. Veel bedrijfspanden en huizen stonden leeg, wat de sfeer tijdens wandelingen wat onprettig maakte. Gelukkig was het centrum daarentegen juist erg mooi.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Voor ons was het geen topervaring in dit vijfsterrenhotel. Het zwembad was helaas niet beschikbaar vanwege zwemlessen voor kinderen, wat niets te maken had met de hotelgasten, en daarnaast was het zwembad erg klein, gelegen in een kille kelder met een sterke chloorgeur. Het ontbijt was een teleurstelling met lange wachtrijen voor borden, een ongeorganiseerde setting in een piepkleine eetzaal. De kamer was deels gerenoveerd met veel te warme dekens die niet geschikt waren voor buitentemperaturen van 24 graden. De omgeving van Thessaloniki leek verlaten met veel lawaai van transport en vervuilde lucht. Ondanks het vriendelijke personeel en het prachtige gebouw, zowel van binnen als buiten, zullen we hier helaas niet terugkeren.



© 2007-2025 ReisChecker.nl