ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mercure Stuttgart An Der Messe

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is ideaal voor een tussenstop onderweg. Het zwembad is heerlijk om te ontspannen. Echter is het jammer dat de sauna pas in de ochtend laat opwarmt. Als je meteen gaat zwemmen, moet je wachten voordat je ook van de sauna kunt genieten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend, en de ruime familiekamers maken het een ideale tussenstop op weg naar Oostenrijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is ruim en goed verzorgd, maar heeft wat kleine verbeterpunten. Bijvoorbeeld, er was geen roerstaafje voor de koffie of thee. Het kinderbedje in de kamer was niet stabiel genoeg om mijn kind in te laten slapen, maar gelukkig kregen we snel een vervangend bedje. Het ontbijt was fantastisch en de barman was erg vriendelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel overtrof al mijn verwachtingen! De kamers waren lekker ruim en brandschoon, en de service was uitstekend. Het diner in het restaurant was heerlijk en de gastvrijheid was top. Ik kan dit hotel zeker aanbevelen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De prijs-kwaliteitverhouding van deze accommodatie is uitstekend, wat blijkt uit de vijf sterren die ik overal heb gegeven. De locatie is weliswaar goed bereikbaar, maar de buurt is niet erg prettig, daarom scoort deze categorie drie sterren. Het ontbijt biedt een ruime keuze aan mooie producten, hoewel de croissants van betere kwaliteit hadden kunnen zijn. Het feit dat er een zwembad aanwezig is, is zeker een pluspunt. Ik zou deze plek aanraden voor een tussenstop, maar niet voor een langer verblijf. Persoonlijk heb ik het hotel gebruikt als tussenstop op weg naar Oostenrijk.



© 2007-2025 ReisChecker.nl