ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Werchter

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Aankomst bij de receptie was probleemloos. De kamer was eenvoudig, maar voorzien van alles wat je nodig hebt. Vooral de bedden waren heerlijk comfortabel. Aanrader: Als je het snel warm hebt, zet de verwarming dan op tijd lager en laat een raam open. 's Nachts kan de kamer nogal warm en droog worden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel staat misschien bekend om zijn goede prijs-kwaliteitverhouding, maar dat betekent niet dat je inlevert op comfort. De kamer is compact, maar zeker niet benauwend. Het is duidelijk goed verzorgd en schoon. De badkamer is misschien niet enorm, maar ook niet klein te noemen. Zelfs met mijn lengte van 192 cm kon ik comfortabel douchen, iets wat ik elders wel eens anders heb meegemaakt. Het ontbijt was simpel, maar meer dan voldoende om de dag mee te beginnen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Kiezen voor een budgetaccommodatie betekent een bewuste keuze maken voor compactere kamers en beperkte voorzieningen. Maar het ervaren van een lawaaierige airconditioning die moeilijk is in te stellen, een gebrek aan frisse lucht door niet te openen ramen wat kan resulteren in ochtendhoofdpijn, een slecht functionerende afvoer en een lekkende sifon die je spullen doorweekt, een broodrooster die slechts half werkt, en zelfs haren in de vers fruit salade (hoewel vers, was het onsmakelijk) is gewoon niet acceptabel. Al met al, geen ervaring om te herhalen. Het enige positieve punt was de handige ligging ten opzichte van het openbaar vervoer en het stadscentrum, en de werkelijk verse broodjes in de ochtend.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een uitstekend hotel op een fantastische locatie, pal naast het station, wat natuurlijk ideaal is voor treinreizigers. Het personeel is zeer gastvrij en meegaand; zelfs toen we midden in de nacht zonder reservering aankwamen, was het geen enkel probleem om direct een kamer te regelen. Dat noem ik nog eens klantenservice! Wat betreft veiligheid hoef je je geen zorgen te maken, want je kunt alleen met een pasje de lift naar de kamers nemen. Dat zorgt voor een geruststellend gevoel van veiligheid. Hoewel de kamers compact zijn, beschikken ze over alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. Ideaal voor een kort uitstapje of een overnachting. Kortom, een absolute aanrader voor diegenen die op zoek zijn naar een betaalbare en handige verblijfplaats in Leuven!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamers zijn erg gehorig, met veel geluid van het verkeer en feestende jongeren in het hotel. Hoewel de kamer schoon was, liet de staat van de douche te wensen over, met een plastic cabine die aan een camper deed denken. De kamer was ook erg klein, maar dit was al bekend vanwege eerdere beoordelingen. Desondanks vonden we de prijs-kwaliteitverhouding niet in verhouding vanwege de hoge kosten.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl