ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Royal Classic

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Hoewel het hotel zelf chic en mooi is, zijn de familiekamers vrij standaard en niet zo extravagant als de rest van het hotel. Gelukkig kan je niet klagen over de gratis wijn. Ook het zwembad was heerlijk. Kinderen onder de 5 jaar mogen gratis verblijven, terwijl volwassenen £5 moeten betalen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit historische hotel heeft zeker zijn charme, maar het was jammer genoeg niet helemaal aan onze standaard. Bij aankomst in de twee geboekte kamers voor een overnachting was het meteen duidelijk dat een opfrisbeurt geen overbodige luxe zou zijn. Het leek alsof de kamer al een tijdje niet was schoongemaakt; stof en spinnenwebben waren overal te vinden, zelfs in de badkamer was er sprake van schimmel. De vloerbedekking oogde onhygiënisch en de kussens en beddengoed vertoonden vlekken. De faciliteiten lieten ook te wensen over, met een niet-werkende koelkast en een verwarming die niet uit leek te kunnen. Zelfs de ramen waren zo overgeschilderd dat ze niet geopend konden worden. De teleurstelling zette zich voort bij het ontbijt, dat niet alleen teleurstellend was wat betreft hygiëne, maar ook wat betreft de beschikbare zitplaatsen. Ondanks het potentieel van dit grote hotel is er duidelijk nood aan een diepgaande schoonmaakbeurt en meubilair dat beter past bij het beoogde doel. Het feit dat de poten van twee bedden niet goed vastzaten, sprak boekdelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb hier 3 nachten verbleven tijdens een busreis met 11 andere vrienden voor een verjaardagsweekend. De ligging was goed, met een tramhalte aan de overkant van de straat die je naar de boulevard bracht. De kamers waren netjes en schoon, niets bijzonders maar wel verzorgd met een schone badkamer. Er was WiFi in het hotel aanwezig. Ontbijt en avondeten waren inbegrepen en het eten was prima met genoeg keuzemogelijkheden. De bar was oké, maar we dronken voornamelijk buiten bij andere bars in Scarborough. Het binnenzwembad zag er geweldig uit, hoewel ik het zelf niet heb uitgeprobeerd. Vanuit onze kamer hadden we een prachtig uitzicht over Scarborough en er was een zonneterras op het dak. Al met al een goed hotel, we hebben een fijn weekend gehad en zouden zeker terugkeren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs verbleven mijn 10-jarige stiefdochter en ik voor één nacht in dit hotel en het was geweldig! Bij aankomst werd ze meteen betoverd door de prachtige wenteltrap en ze voelde zich als een echte prinses. Het is zo verfrissend om de wereld door de ogen van een kind te bekijken, vooral in een omgeving als deze. Het zwembad was een grote hit en het personeel was ontzettend vriendelijk. Onze familiekamer was schoon, comfortabel en echt waar voor je geld. Met een fantastisch uitzicht en een centrale ligging was dit echt een geweldige keuze voor ons verblijf. We betaalden ongeveer £ 20 per persoon, wat echt betaalbaar was. We zullen zeker nog eens terugkomen voor een voordelige en heerlijke trip naar het prachtige Scarborough. Bedankt voor het lezen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn verblijf overtrof alle verwachtingen! Ik heb twee fantastische nachten doorgebracht in de Royal Suite-kamer voor een budgetvriendelijk uitje. De kamer was ruim en luxueus ingericht, met comfortabele nieuwe banken en een ongelooflijk comfortabel bed. De grote, schone badkuip was een heerlijke toevoeging, en de vriendelijke service en betaalbare spa faciliteiten (zwembad, fitnessruimte, sauna en stoombad) maakten mijn verblijf nog aangenamer. De locatie van het hotel is perfect, op een comfortabele loopafstand van het treinstation, de hoofdstraat en de kust. Hoewel er veel trappen zijn richting de kust, zijn er handige trams net buiten het hotel die je daarheen kunnen brengen! Het balkon op de eerste verdieping, bereikbaar via een open gang, was een geweldige plek om te ontspannen, te genieten van het uitzicht op zee en de zonsopgang te bewonderen. Het hotel zelf is een waar doolhof met interessante decoraties en kronkelende gangen. Hoewel sommige delen van het hotel wat versleten zijn en hier en daar kleine gebreken vertonen als je goed kijkt, is het duidelijk dat er enkele renovaties hebben plaatsgevonden en voor de prijs die ik heb betaald, heb ik echt genoten van mijn verblijf. Scarborough lijkt te kampen met overlast van meeuwen, maar het hotel heeft maatregelen genomen door netten op te hangen om nesten in de ramen te voorkomen. Ik wil graag al het personeel van The Royal hartelijk bedanken voor hun bijdrage aan een fantastische mini-vakantie! Ik zal zeker in de toekomst terugkomen en hoop te zien hoe het hotel blijft verbeteren en groeien.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl