ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Datchet Mead

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn partner en ik kozen voor dit hotel vanwege de aantrekkelijke prijs, en we werden aangenaam verrast. Het personeel is uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam, waardoor ons verblijf van begin tot eind fantastisch was. De kamers en voorzieningen zijn tot in de puntjes verzorgd en laten niets te wensen over. De ligging is perfect! Alles wat je nodig hebt bevindt zich op loopafstand in dit charmante dorp. Ondanks dat het treinstation vlak achter het hotel ligt, hoor je geen treinen voorbij denderen. Ik zou deze accommodatie zonder twijfel aanbevelen aan anderen die op zoek zijn naar een aangenaam verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik moest ergens overnachten in de omgeving en koos voor dit landhuis vanwege de betaalbare prijs. De check-in verliep vlot en de medewerkers waren erg vriendelijk. Hoewel de gangen wat donker en versleten waren, was de kamer klein maar goed uitgerust met alle nodige voorzieningen voor een overnachting. We hebben wat gedronken aan de bar voor we vertrokken: de zithoek was comfortabel en mooi ingericht. Eenmaal terug in de kamer duurde het even voordat we konden slapen vanwege luidruchtige buren die tot in de vroege uurtjes lawaai maakten, maar dat was natuurlijk niet de schuld van het hotel. Al met al geen 4- of 5-sterrenervaring, maar een degelijk en goed drie-sterrenhotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb een fantastische ervaring gehad tijdens mijn verblijf. De medewerkers in het noodopvangcentrum waren ontzettend vriendelijk nadat ik gered was van een zinkende boot. De reis van Dover naar hier duurde slechts 4 uur. Hoewel de wifi wat te wensen overlaat en de maaltijden eenvoudig zijn, ben ik nu in Engeland, mijn nieuwe thuis, zonder dat het me iets heeft gekost. Er is altijd ruimte voor verbetering, maar ik kijk er al naar uit om mijn vrienden binnenkort in Windsor te verwelkomen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Eerlijk gezegd is het hotel gewoon prima. Het inchecken verliep vlot, er is gratis parkeergelegenheid en het hotel ligt vlakbij het treinstation met verbindingen naar het centrum van Londen en Windsor. De kwaliteit van de lakens liet te wensen over en de kussens waren te zacht, maar gezien de prijs mag je natuurlijk geen luxe verwachten. Het personeel was erg vriendelijk en de kamer was voorzien van alle gemakken (werkende airco, toiletartikelen, thee en koffie). We verbleven er een nacht en hebben geen klachten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De hygiëne liet nogal te wensen over, maar de ligging van het hotel is ideaal voor een bezoek aan zowel Londen als Windsor. Het bed was niet helemaal comfortabel, maar het ontbijt was heerlijk en de service was voldoende.



© 2007-2025 ReisChecker.nl