ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Beeches Lodge

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

RAMPZALIGE ERVARING -- NIET BOOKEN! Wat een teleurstelling was het om een kamer te boeken voor mijn dochter en haar vriend voor Oud en Nieuw. De kamer was zo vies en onverzorgd dat ik me afvroeg hoe ze überhaupt durfden om 100 pond per nacht te vragen. Het bed leek onveranderd en het toilet was het smerigste ooit. Mijn dochter keerde meteen om nadat ze zag hoe vies het was. Als iemand met een senior managementpositie in de toeristische sector weet ik wat kwaliteit inhoudt, en dit was verre van acceptabel. Ik ben van plan hier serieus werk van te maken en ben benieuwd of ze überhaupt de moeite nemen om te reageren op mijn klacht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Laat me dit slechte hotelavontuur eens beschrijven... Ik had gehoopt dat ondanks de negatieve recensies het hotel op zijn minst een eenvoudige kamer met een functionele badkamer zou bieden. Maar oh, wat had ik het mis. Het gedoe begon al bij het inchecken, waar onze kamercode herhaaldelijk weigerde te gehoorzamen. Na vijf bezoeken aan de receptie werd duidelijk dat het probleem niet de code was, maar het slot zelf. In plaats van de geboekte tweepersoonskamer kregen we twee piepkleine eenpersoonskamers aangeboden, zonder enige badkamer, alsof dat geen enkel verschil zou maken. De andere optie was een andere tweepersoonskamer, maar met een defecte badkamerlamp die ze kennelijk niet van plan waren te repareren. We kozen voor de laatste optie, hoewel de kamer meer problemen had dan alleen de badkamerlamp. Stoffig, krakende en oncomfortabele bedden, wachten op warm water dat pas na vijf minuten verscheen vanwege een kapotte kraan, versleten meubels en het ontbreken van zelfs de meest basale voorzieningen zoals een prullenbak, toiletborstel of toiletartikelen. Alsof dat nog niet genoeg was, was de kamer ook nog eens lawaaierig door een avondlijke buitenfilmvoorstelling in de aangrenzende Plantagetuin van 21.00 tot 23.00 uur. Na dit alles kan ik niet anders dan concluderen dat de negatieve recensies overeenkomen met de realiteit, en dat een terugkeer naar dit 'hotel' absoluut uit den boze is. Het is een mysterie hoe ze überhaupt nog gasten weten te trekken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hostel biedt compacte kamers waarin het bed centraal staat. De gedeelde badkamers en toiletten zijn goed onderhouden en schoon. Het personeel is attent en vriendelijk, en onze tweepersoonskamer was uitgerust met een tv en airconditioning voor extra comfort. De locatie is gunstig gelegen op loopafstand van het stadscentrum. Houd er rekening mee dat er geen gratis parkeergelegenheid is, dus je zult moeten betalen voor parkeren in de nabijgelegen parkeergarage.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Een verschrikkelijke ervaring! De hitte was ondraaglijk, er was geen ventilatie en geen plek om onze spullen op te bergen. Zodra we de voordeur opendeden, werden we overweldigd door de geur van wiet die zich door de kamers verspreidde. Een luidruchtig feest buiten hield ons de hele nacht wakker en toen we de volgende ochtend terugkeerden naar onze kamer na een korte uitstap, ontdekten we dat iemand een grote schroef in het raam had gedraaid om te voorkomen dat het helemaal open kon, waardoor er nog minder frisse lucht binnenkwam. We besloten om te vertrekken en de extra kosten voor een verblijf bij het Holiday Inn waren elke cent waard. Mijn advies: sla deze plek over en kies voor een comfortabelere optie zoals een Travel Lodge, Premier Inn of Holiday Inn in Norwich. Het is de extra investering zeker waard!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat een verschrikkelijke ervaring was dit zeg. Toen we langs reden leek het meer op een opvangcentrum dan op een hotel. Bij aankomst was er niemand te bekennen om ons de sleutel te overhandigen, zelfs na het bellen kregen we geen antwoord. De plek is echt verwaarloosd. We hadden een tweepersoonskamer geboekt voor ons gezin, maar kregen twee eenpersoonsbedden. De badkamer was walgelijk: bloedvlekken boven de wasbak, gaten in de vloer en de hele kamer rook muf. De receptioniste elders was totaal niet behulpzaam en ronduit onbeschoft. Ik zou deze plek absoluut afraden. Om het nog erger te maken, waren alle ramen witgekalkt en werkten met gecodeerde sleutels, wat ons deed vermoeden dat er prostitutiepraktijken plaatsvonden - serieus!!!



© 2007-2025 ReisChecker.nl