ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Menzies Mickleover Court

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wij hebben onlangs genoten van een verblijf van twee nachten in een prachtig hotel met een speciale deal die ons veel extra's bood. Ondanks dat we aankwamen tijdens een druk feestweekend, was de service vanaf het begin tot het einde buitengewoon goed. Bij het betreden van onze kamer merkten we op dat het balkon niet goed openging. Door vriendelijk te vragen om een andere kamer, is de receptioniste erin geslaagd om ondanks de drukte van het hotel een alternatieve kamer voor ons te vinden. De dame bij de receptie op zondag- en maandagavond was buitengewoon hartelijk en deed er alles aan om ons verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Onze kamer was ruim en brandschoon, met grote en comfortabele bedden die zorgden voor een heerlijke nachtrust. We hebben ook genoten van de recreatieve voorzieningen die ons verblijf compleet maakten. Tijdens ons diner in het hotelrestaurant werden we uitstekend bediend door een medewerker genaamd José. Hij zorgde ervoor dat we niets tekortkwamen. Ook het ontbijt was elke ochtend een plezierige ervaring, met een goed aanbod en attente, vriendelijke medewerkers. Ondanks dat het hotel hier en daar tekenen van ouderdom vertoont en wat opfrissing en reparaties zou kunnen gebruiken, maken de sfeer, het comfort en vooral het geweldige personeel het tot een uiterst gastvrije bestemming. We zouden zeker overwegen om hier in de toekomst weer te verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf van drie nachten in dit hotel was fantastisch. Het personeel was ontzettend attent, het eten was voortreffelijk en de locatie was gewoonweg top. Dit hotel is absoluut een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een fantastisch hotel op een ideale plek - wij brachten een week door in juli en hebben er echt van genoten. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, de kamers waren ruim en het bed was heerlijk comfortabel. Op slechts vijf minuten lopen van Mickleover, waar je leuke barretjes en eetgelegenheden vindt. Hoewel hier en daar een likje verf nodig is, heeft dit de pret niet kunnen drukken. We zouden zeker weer terugkomen en dat zal dan ook zeker gebeuren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel lijkt te hebben geschitterd in vroegere tijden, maar is nu duidelijk in verval geraakt. Het gebrek aan onderhoud is overduidelijk - versleten tapijten, afbladderende muren, vlekken en gescheurd behang zijn slechts enkele van de zichtbare tekenen. Zelfs de lift in de lobby was kapot en het zwembad was buiten gebruik, wat teleurstellend was. Ondanks deze gebreken, was de service echter opmerkelijk goed en waren alle medewerkers, van de receptionist tot de barman en ontbijtmedewerker, opvallend vriendelijk en positief. Het ontbijt was standaard en de familiekamer was ruim maar danig gedateerd. Persoonlijk zou ik niet opnieuw voor dit hotel kiezen, tenzij er een grondige renovatie plaatsvindt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prima plek om te verblijven



© 2007-2025 ReisChecker.nl