ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Gower

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Hoewel sommige negatieve beoordelingen over dit hotel circuleerden, was mijn ervaring buitengewoon positief. Het hotel gaf mij een gevoel van veiligheid, het in- en uitchecken verliep vlot, en het gratis ontbijt was heerlijk. Bovendien was de service uitstekend en zeer vriendelijk! De kamer waarin ik verbleef was compact, maar meer dan geschikt als rust- en doucheplek. Ik zou zonder twijfel hier weer verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is gelegen in een sfeervolle, rustige straat met een typisch Londense uitstraling. De twee heren aan de receptie waren altijd vriendelijk en behulpzaam. Toen ik meldde dat mijn toilet niet goed doortrok, kreeg ik meteen een nieuwe kamer aangeboden. Bij het boeken van een kleine kamer, krijg je ook daadwerkelijk een kleine kamer. Voor mij was dit perfect aangezien ik de kamer alleen gebruikte om te slapen. De bedden waren comfortabel en hoewel het ontbijt vullend was, was het niet bijzonder. De ligging van het hotel is ideaal, alles is makkelijk te bereiken te voet of met de bus. Voor solo-reizigers met bescheiden verwachtingen kan ik dit hotel zeker aanraden. P.S. De bedden zijn wel klein, zelfs met mijn lengte van 175 cm waren ze aan de korte kant :D



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn compact, maar toch netjes en perfect ruim genoeg. Het personeel is ontzettend behulpzaam, zowel vóór als tijdens de reis, zelfs achteraf wanneer er iets vergeten is en teruggestuurd moet worden. Het ontbijt was constant vers en overvloedig. De ligging was fantastisch, op loopafstand van metrostations en zelfs het centrum was gemakkelijk te bereiken te voet binnen enkele minuten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is zeker een aanrader. De bedden liggen heerlijk en de hygiëne is top. Het ontbijt is misschien niet heel uitgebreid, maar wel genoeg om de dag goed te beginnen. Bovendien ligt het hotel op slechts 250 meter van het metrostation, wat erg handig is. Al met al biedt dit hotel een uitstekende kwaliteit voor de prijs die je betaalt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Fantastische ligging! Op loopafstand van zowel Goodge Street als Euston Square stations. De kamer is compact, maar comfortabel genoeg om tot rust te komen na een dag vol ontdekkingen in Londen. De badkamer was keurig schoon. Onze kamer was naast de ontbijtzaal gelegen. Het ontbijt is niet overdadig, maar voldoende om de dag goed te beginnen. De ontbijtzaal is wel wat aan de krappe kant met slechts 8 tafeltjes. Het personeel doet echt hun best om je een fijne ervaring te bezorgen. De omgeving is rustig, met een gezellige boekhandel om de hoek. Weinig geluidshinder en geen last van lawaai van andere gasten. In het begin waren we wat sceptisch, maar uiteindelijk viel het allemaal reuze mee.



© 2007-2025 ReisChecker.nl