ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Meadowsweet

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in dit fantastische hotel was werkelijk fantastisch! De communicatie verliep vlekkeloos en de service was van topklasse - geen enkele moeite was te veel. Een heerlijk ontbijt, vers bereid en precies wat we nodig hadden voordat we de Snowdon gingen beklimmen. Zelfs toen ik wat spullen in het hotel vergat, stuurden ze die zonder problemen naar me terug. Het diner was voortreffelijk en de prijs-kwaliteitverhouding was uitstekend... Ik zal hier zeker weer terugkomen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een oase van rust vind je in dit intieme hotel gelegen in een adembenemend wandelgebied. Onze kamer was brandschoon en van alle gemakken voorzien. Het attente personeel staat altijd voor je klaar en het uitzicht over de velden en bergen is werkelijk prachtig. Houd er wel rekening mee dat de toegang tot het pand wat uitdagend kan zijn voor mensen die minder goed ter been zijn, vanwege de authentieke, maar smalle wenteltrap. Het gezellige dorp biedt tevens een ruime keuze aan eetgelegenheden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik was ontzettend onder de indruk van deze accommodatie... Na een lange werkdag werden we hartelijk ontvangen door een medewerker die ons vakkundig uitlegde hoe we naar onze kamers konden gaan. Gelukkig kreeg ik een heerlijk comfortabel hemelbed met een adembenemend uitzicht vanuit het raam. Als je geen last hebt van het geluid van het verkeer, is deze plek perfect. Anders zou ik zeker aanraden om een kamer aan de achterkant te kiezen. Na een korte wandeling naar de stad om boodschappen te halen bij de Co-op, genoten we van een rustig diner terwijl we de wereld buiten aan ons voorbij zagen gaan. De douche was geweldig en de volgende ochtend waren we vroeg vertrokken om de uitdaging van Snowdon aan te gaan. Ik heb in tal van hotels verbleven, maar deze behoort zeker tot de top

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Helaas voldeed onze kamer niet aan onze verwachtingen wat betreft netheid. Het interieur kon wel een goede opruimbeurt gebruiken, met stoffige plinten en kabels, en tapijten en de badkamervloer die een grondige stofzuigbeurt nodig hadden. De badkamer kon ook wel een renovatie gebruiken, met onaangenaam haar in de doucheafvoer. Gelukkig waren het beddengoed en handdoeken wel brandschoon, en was het bed comfortabel. Hun assortiment thee en koffie was royaal en er was een eerlijkheid koelkast voor drankjes, wijn, bier en snacks beschikbaar in een van de gemeenschappelijke ruimtes. Gelukkig was de locatie top en was er genoeg parkeergelegenheid.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De bedden waren niet bepaald hemels en het leek wel alsof al het tafelgerei was verdwenen in het niets. Je zou bijna denken dat het personeel zich had verstopt voor een goed gesprek. Gelukkig waren ze wel heel vriendelijk en beleefd.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging5
  • Service9

Tijdens ons verblijf hadden we een kamer met een prachtig uitzicht op de straat, weiden en de parkeerplaats. De kamer was eenvoudig, maar keurig en schoon. Het terras voor het hotel was een beetje aan de smalle kant, maar toch gezellig. Het avondeten was voortreffelijk, terwijl het ontbijt wat aan de gewone kant was.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl