ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Keswick

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Laat me beginnen met te zeggen dat de ontvangst in het hotel buitengewoon hartelijk en vriendelijk was, wat ik zeer waardeerde. Echter, voor zakenreizigers lijkt dit hotel misschien niet de meest geschikte keuze. Hier zijn enkele aspecten die wat verbetering kunnen gebruiken: De connectiviteit was een uitdaging, aangezien er geen 4G/5G dekking was en de wifi vrij onbetrouwbaar was, waardoor het lastig was om online te blijven. Geluidsisolatie in de kamers ontbrak, waardoor ik 's nachts oordopjes moest gebruiken en het lastig was om telefoongesprekken privé te voeren overdag. Dit, samen met de wifi-problemen, resulteerde erin dat ik mijn werk vanuit de auto moest doen. Een hond in het hotel blafte herhaaldelijk, wat bijdroeg aan de geluidsoverlast. Er waren geen nabijgelegen eetgelegenheden, waardoor het noodzakelijk was om te rijden voor maaltijden. Ook voldeed het ontbijt niet aan de verwachtingen. Het water uit de kranen had een zorgwekkende bruine tint. De algemene schoonheid van het hotel liet te wensen over, met spinnenwebben op de lampen en een geur die me aan een bejaardentehuis deed denken. De televisie op de kamer was opvallend klein, zelfs kleiner dan mijn thuiscomputermonitor. Er was slechts één stopcontact beschikbaar, wat gedeeld moest worden tussen verschillende apparaten zoals een waterkoker, tv, radiator, telefoonoplader, laptop en haardroger. Daarnaast was er weinig bureau ruimte, wat het comfortabel werken bemoeilijkte. Positief was de prachtige landelijke ligging van het hotel en de effectieve verduisteringsgordijnen, evenals het comfortabele bed, hoewel de kussens beter hadden gekund. Over het algemeen verbaasde het me dat dit als een 4-sterrenhotel wordt beschouwd. Ik hoop dat deze feedback kan bijdragen aan toekomstige verbeteringen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef in de 'kleine twee-persoonskamer', die een verbouwde zolderkamer was. Het was de goedkoopste kamer die werd geadverteerd en werd duidelijk omschreven als een kleine tweepersoonskamer om verwachtingen te managen. Ondanks dat het compact was, was het een redelijk ruime, comfortabele en goed uitgeruste kamer. De apart vormgegeven kleine slaapkamerdeur gaf een charmant tintje. De inrichting was traditioneel en paste goed bij de uitstraling van het pand, wat fijn was om te zien. De imposante, hoge trap in het midden van het gebouw was een hoogtepunt met schilderijen en meer om je aandacht te trekken, net als de oprijlaan met indrukwekkende bomen die naar de voorkant van het huis leidde voor een wauw-effect. De gastheer was erg aardig. Ik moest vroeg vertrekken en miste daardoor het inbegrepen gekookte ontbijt, maar er stond wel een continentaal ontbijt klaar voor mij.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het Mangreen Country House is een prachtig oud gebouw waar we enorm van genoten hebben tijdens ons verblijf. Gelegen op een steenworp afstand van Norwich, op slechts 6,1 km afstand, biedt het de perfecte combinatie van rust en bereikbaarheid. De parkeergelegenheid is slechts 0,6 km verderop, wat erg handig is. Een absolute aanrader voor wie op zoek is naar een unieke en sfeervolle accommodatie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ideale plek voor een uitstapje naar Norwich! Ontzettend gastvrij ontvangst Heerlijk ontbijt Ruime en sfeervolle kamer. Hoewel misschien niet helemaal modern, zijn er genoeg zithoekjes om van te genieten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ontvangst was hartelijk en gastvrij. Het huis heeft een eigenzinnige en prachtige uitstraling. Het personeel is erg vriendelijk. Het bed was comfortabel en ik heb goed geslapen. De douche was uitstekend. Het ontbijt had een goede variëteit. De locatie straalt echt rust uit, net als het huis zelf en de mensen die het runnen. Ik was helemaal weg van deze plek.



© 2007-2025 ReisChecker.nl