ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Salisbury House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Na 22.00 uur is er geen ontvangst meer en er is geen nachtpersoneel aanwezig om gasten binnen te laten. Toen ik op een avond om 22.30 uur terugkwam, moest ik de eigenaar bellen die me vertelde dat ik moest wachten tot 8.00 uur de volgende dag om binnen te kunnen komen. Ik moest toen inchecken bij een ander hotel voor de nacht. Ondanks dat was ik over het algemeen erg tevreden over mijn verblijf daar.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De prijs-kwaliteitverhouding was uitstekend tijdens ons verblijf in Taunton voor de cricketwedstrijd. Ondanks dat we geen personeel hebben ontmoet, waren de online aanwijzingen duidelijk en was de kamer comfortabel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Hoewel de locatie van het hotel gunstig was, was de ervaring al snel bedorven door de receptioniste. Deze persoon, die belast was met klantenservice, gedroeg zich onbeleefd en onprofessioneel. Ze sprak leugens uit over het ontbreken van ventilatoren, maar verrassend genoeg waren er ventilatoren beschikbaar in de kamers die we te zien kregen voor een eventuele wissel. Dezelfde receptioniste beweerde dat we de verkeerde data hadden geboekt, ondanks dat mijn boekingsbevestiging de juiste data vermeldde. Ze weigerde haar fout toe te geven en beweerde zelfs dat ze ons een gunst verleende door ons een kamer te geven die we in eerste instantie hadden geboekt. De kamers vertoonden tekenen van verwaarlozing, met schimmel, spinrag en ongedierte overal. Het ontbijt, waarbij dezelfde persoon zowel als chef-kok en ober fungeerde, was ondermaats en zeker niet het geld waard. Tijdens ons ontbijt werden we gestoord door storende gasten, die opvallend onder invloed van drugs waren en zich onbeleefd en luidruchtig gedroegen. Al met al raad ik ten zeerste af om dit hotel te overwegen voor een verblijf, gezien de teleurstellende ervaring die wij hebben gehad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Vorig jaar verbleef ik in deze accommodatie en dat beviel me goed vanwege de nabijheid van de locatie van ons evenement. Deze keer moesten we onze reservering echter bijna 40 dagen van tevoren annuleren vanwege vertragingen in de visumaanvraag. Het proces verliep echter niet soepel. De website bood geen directe annuleringsmogelijkheid en het duurde lang voordat we reactie kregen op onze annuleringsverzoeken via e-mail. Uiteindelijk kregen we een kortaf en onprofessioneel antwoord waarin werd gedreigd ons e-mailadres te blokkeren. Het is begrijpelijk dat klanten om bevestiging vragen, niet vanwege wantrouwen, maar vanwege het belang van schriftelijk bewijs tijdens geschillen. Ik hoop dat het management dit begrijpt en in de toekomst zorgt voor een klantvriendelijkere benadering in hun e-mailcommunicatie, zodat beide partijen er baat bij hebben.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging van de accommodatie is perfect voor het verkennen van de stad. Er is voldoende parkeergelegenheid en de kamer is prima. Het enige minpuntje is de onpersoonlijke manier waarop je de deurcode moet invoeren. Het kleine grafische elektronische deurintercomsysteem met het toetsenbordsymbool en het ontbreken van helptekst maken het wat lastig.



© 2007-2025 ReisChecker.nl