ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sleeping Beauty Motel

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel was keurig en goed onderhouden, en het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. We hadden gehoopt op een traditioneel Engels ontbijt met scrambled eggs, maar helaas ontbrak dit op het menu. Desondanks was het ontbijt verder lekker en naar tevredenheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel biedt comfortabele bedden in schone en eigentijdse kamers. Het ontbijt is eenvoudig maar voldoende. Hoewel het iets verder van het centrum van Londen ligt, is er een uitstekende verbinding met het openbaar vervoer in de buurt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij mijn eerste nacht in dit hotel werd ik midden in de nacht opgeschrikt door een vals brandalarm dat afging om 2 uur 's nachts. Helaas reageerde het personeel hier niet op, waardoor ik in de war raakte. Gelukkig heb ik de volgende nacht wel goed geslapen tot 7.30 uur, ondanks de verbouwing die plaatsvond in de kamer naast ons vroeg in de ochtend. Het voelde een beetje als een moderne versie van het chaos-hotel uit Fawlty Towers.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het personeel is erg gastvrij en behulpzaam. De kamers zijn comfortabel en gezellig ingericht. Het ontbijt is oké, maar de organisatie hiervan kan beter. De locatie is wat ver van bezienswaardigheden, maar nog steeds bereikbaar. Gelukkig is er een bushalte in de buurt waar je voor een kleine prijs van £1.50 naar het Barts ziekenhuis kunt reizen met bus 56.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een compact en knus hotelkamertje dat ons prima beviel voor een kort verblijf van twee nachten. We verbleven op de derde verdieping, waar helaas de lift buiten gebruik was en de Wi-Fi niet werkte. Gelukkig was er wel airconditioning aanwezig, wat een zegen was gezien de hitte in de kamer ondanks het matige weer. Het ontbreken van een raam om te openen was wel jammer. Wat het ontbijt betreft, genoten we van (chocolade) croissants, verschillende soorten brood en ontbijtgranen. Het beleg bestond uit kaas, ham, honing, jam, boter, Nutella en zelfs Marmite. Helaas ontbraken eieren of een Engels ontbijt, maar er was wel een fruit salade, appels en heerlijke cakejes beschikbaar. Het hotel ligt ongeveer 45 minuten van het centrum, afhankelijk van welk vervoersmiddel je kiest om er te komen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl