ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Millennium Gloucester London

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel heeft een prachtige entree die direct indruk maakt. Echter, de kamers kunnen wel een update gebruiken. Het enkel glas zorgt ervoor dat vocht zich ophoopt en er zijn wat gebreken zoals kapotte gordijnen en verouderde mechanismes voor het doorspoelen van het toilet en de douche. Dit zou wat moderner mogen zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

In deze kamer is het lastig om warm te blijven vanwege een raam dat niet goed sluit en slechte isolatie. Hierdoor is er 's nachts veel lawaai te horen. Het lijkt erop dat ik niet de enige ben die hier last van heeft gehad. Voor een jeugdherberg zou dit acceptabel zijn, maar niet voor een hotel met de prijs die ik ervoor heb betaald.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Uitstekend gelegen hotel op slechts één minuut van het metrostation. De perfecte uitvalsbasis om London te verkennen. Bovendien kan je rechtstreeks vanaf Heathrow naar het hotel met de Piccadilly Line. De kamer was comfortabel. Goede wifi en heerlijk stevige bedden. De douche was prima en het ontbijt was goed verzorgd. In de omgeving zijn er ook genoeg eetgelegenheden en pubs. Op 15 minuten loopafstand van Hyde Park, waar je het paleis kunt bewonderen. En het Natural History Museum is praktisch om de hoek.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Afgelopen jaar hebben we genoten van ons verblijf hier, dus we wilden dit weekend opnieuw komen (18 september) voor een voetbalwedstrijd. Maar helaas is de wedstrijd verplaatst en nu hebben we geen reden meer om te gaan. We hoopten dat het hotel met een oplossing zou komen, zoals het verzetten van ons verblijf of het geven van een voucher. Helaas wilden ze hier niet aan meewerken en kregen we ons geld ook niet terug. De service was erg onpersoonlijk en teleurstellend. We hadden verwacht dat het hotel juist blij zou zijn met terugkerende gasten en er alles aan zou doen om een goede service te bieden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

In principe was het hotel best aardig. De kamer was ruim, maar de badkamer was aan de kleine kant met een douche in het bad. Het enige minpunt was dat er altijd een lange rij stond en het lang duurde voordat je de ontbijtzaal in mocht. Het was er ontzettend druk en steeds was er iets niet voorradig. Het ontbijtgedeelte was eerlijk gezegd nogal chaotisch.



© 2007-2025 ReisChecker.nl