ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Best Western The

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een heerlijke ervaring had ik in dit hotel! De ligging is perfect om Brighton te verkennen te voet, langs de levendige promenade met kleurrijke strandhutjes, gezellige bars, cafeetjes en winkeltjes. De kamers zijn ruim, schoon en comfortabel, waardoor het ook voor mij als rolstoelgebruiker goed te doen was. Hoewel de vloer van de doucheruimte een beetje onhandig was door de opstaande rand bij het toilet, doet dat verder niet af aan het algehele comfort van het verblijf. Het personeel was ontzettend vriendelijk, gastvrij en attent, met speciale dank aan Erika en Lenka die ons tijdens het ontbijt perfect bedienden. Het ontbijt zelf was van hoge kwaliteit en bood ook opties voor veganisten, vegetariërs en mensen met een glutenvrij dieet. De prijs-kwaliteitsverhouding was fantastisch en het feit dat de bushalte recht voor het hotel ligt, maakte het plaatje helemaal compleet. Ik kijk er al naar uit om hier in de toekomst weer terug te keren!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt top! De service en het eten zijn geweldig. Ik kom hier al meer dan 8 jaar, echt een aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Er is beperkte parkeergelegenheid beschikbaar en er is geen restaurant aanwezig voor het diner. Gelukkig was het ontbijt wel prima verzorgd en het personeel was erg vriendelijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldige plek om te verblijven en te dineren! Dit hotel en restaurant zijn absoluut een aanrader. De kamers zijn schoon, rustig en voorzien van comfortabele bedden en een fijne douche. Wij verbleven in kamer 24 aan de achterzijde en waren erg tevreden. Het personeel is uiterst attent en behulpzaam, wat zorgt voor een prettige sfeer. Wat betreft het ontbijt was het in eerste instantie niet helemaal duidelijk welke opties inclusief waren, maar achteraf bleek dat alle varianten inbegrepen waren - en dat was zeker geen teleurstelling. Een speciale vermelding verdient het restaurant, dat ons positief heeft verrast met heerlijke gerechten. Zowel het hotel als het restaurant zijn zeker de moeite waard. Een handige tip: zorg ervoor dat je een OV-kaart koopt via de app 'Brighton & Hove Busses' voor één of meerdere dagen. Je kunt je ticket op je telefoon bewaren en een qr-code genereren die je kunt scannen in elke bus. Daarnaast kun je in de app informatie vinden over de geldigheid van je kaart voor bepaalde regio's, zoals een reis naar Devils Dyke of een rit langs de kust naar Eastbourne.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een charmant hotel met een vleugje nostalgie, gelegen op een prachtige locatie aan de kust.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl