ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The De Vere Shaw Ridge

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De medewerkers streven ernaar om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken en informeren u graag over alle voorzieningen. De kamers zijn gezellig en vredig, perfect voor een goede nachtrust. Het is precies zoals beloofd: eenmaal daar is het niet meer nodig om de deur uit te gaan, want alles wat u nodig heeft is aanwezig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs hebben we hier een evenement gehad voor 40 bedrijfsleiders en ik moet zeggen dat de dienstverlening van topniveau was! We organiseren regelmatig evenementen door heel het land en deze locatie sprong er echt uit als de meest gastvrije, attente en vriendelijke plek die we ooit hebben gebruikt. Elk teamlid zette zich maximaal in om niet alleen aan onze verwachtingen te voldoen, maar deze zelfs te overtreffen. Speciale lof voor Mark, Charlie en Jayne - zij maakten echt het verschil! Ik kan deze locatie niet genoeg aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij Starbucks is het team, met Holly en Jackie aan het roer, fantastisch. Het lijkt wel alsof ze onze bestellingen al kennen voordat we ze plaatsen. Altijd vriendelijk en bereid om te helpen bij elke wens op het gebied van drankjes en snacks. De service is uitstekend, bedankt daarvoor!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb laatst in dit hotel overnacht en het was een geweldige ervaring. De kamer was prachtig en brandschoon, en de faciliteiten zoals de sportschool en spa waren allemaal prima in orde. Het bedrijfsfeest dat ik bijwoonde verliep soepel, mede dankzij de attente service van de barman en het heerlijke eten tijdens het diner en ontbijt. Maar de ware ster van mijn verblijf was Sally bij de receptie. Ze was ongelooflijk vriendelijk en geduldig, en beantwoordde al mijn vragen met professionaliteit, beleefdheid en een stralende glimlach. Kortom, een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De service die je hier krijgt is echt top, het personeel doet er alles aan om het naar je zin te maken. Het ontbijt is echt een mooie start van de dag, elke ochtend genoot ik van heerlijk eten. De bedden liggen zo comfortabel dat ik soms echt geen zin had om op te staan. Wellicht zou het een goed idee zijn om de kamers en badkamers te renoveren, want die zijn duidelijk aan een update toe.



© 2007-2025 ReisChecker.nl