ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Quality Royal Victoria Snowdonia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel was prima in orde, maar het eten liet wat te wensen over.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

We besloten om hier te gaan eten, maar toen we om 19:00 uur aankwamen was het restaurant al gesloten. We konden alleen een maaltijd in de bar krijgen, en het menu was teleurstellend. Het hotel gaf een verouderde uitstraling en zou wel een opfrisbeurt kunnen gebruiken, het leek al zijn glorie te hebben verloren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Jammer genoeg ontbreekt er airconditioning in de kamer, wat minder prettig is tijdens warme dagen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is een fantastische uitvalsbasis voor het begin van al uw wandelavonturen. Naast de optie om uit eten te gaan, kunt u genieten van de uitstekende service in het restaurant - absoluut een aanrader vanwege het heerlijke eten. Ook beneden in de brasserie kunt u genieten van hoogwaardige gerechten. De prijzen zijn echter aan de hoge kant. Het ontbijt is ook uitstekend, met ruime porties en een grote en gezellige ontbijtzaal. Dit hotel heeft zeker wat te bieden voor een aangenaam verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit historische pand straalt karakter uit, met een prachtige ambiance. De ontbijtruimte doet denken aan een unieke fabriekshal! Als je geluk hebt, kun je genieten van het ontbijt in de serre, een echte aanrader. Het ontbijt is gevarieerd en smaakvol. Voor het diner brachten wij een bezoek aan het gezellige cafe in het hotel, het eten was redelijk maar wat aan de prijzige kant. (Zie andere recensie) De kamers zijn keurig en ruim opgezet. Ook fijn is de eigen parkeergelegenheid met ruim voldoende plaatsen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl