ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Shepiston Lodge

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst ontdekte ik dat het toilet in de badkamer kapot was en dat er geen medewerkers beschikbaar waren om te helpen. Er waren onjuistheden over het omboeken van de kamer en de beloofde terugbetaling werd niet nagekomen. Een teleurstellende ervaring, ik adviseer om elders te verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor een recent interview verbleef ik in een knusse eenpersoonskamer met eigen badkamer. Hoewel de ruimte compact was, voelde ik me er direct thuis dankzij alle voorzieningen. Het comfortabele bed met kwaliteitsmatras en kussens zorgde voor een goede nachtrust. De kamer was goed uitgerust met een kleuren-tv, gratis thee, koffie en koekjes, een waterkoker, een kachel, een ventilator en een kast met hangers. De WiFi was snel en betrouwbaar, wat erg handig was. Ondanks dat de kamer aan een gemiddeld drukke weg lag, heerste er binnen een aangename rust. Het gastvrije echtpaar dat de accommodatie beheerde, maakte mijn verblijf extra plezierig. Het ontbijt in de ochtend was heerlijk. Al met al was ik zeer tevreden over mijn ervaring en vond ik de prijs-kwaliteitverhouding uitstekend. Ik zou hier zeker weer kiezen voor een verblijf in de toekomst.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De receptie lijkt altijd actief te zijn. Bij aankomst werd ik hartelijk begroet en naar mijn kamer gebracht. De accommodatie is eenvoudig en de bedden zijn basic, maar de kamers zijn erg gehorig. De douche en toilet zijn op de gang gelegen. Helaas viel het slot eraf toen ik de deur wilde openen. Het ontbijt bestond uit toast, koffie en jam. Het personeel was wel vriendelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De waarde die je krijgt voor je geld is hier zeer goed. De ligging ten opzichte van de luchthaven Heathrow is perfect en het gebouw is simpel maar netjes. We hadden wel een paar kleine ongemakken, zoals een lawaaierige ventilator door de harde wind 's nachts en een kapotte douchekop. Gelukkig waren de bedden comfortabel en is het een knusse B&B voor een overnachting.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Hoewel de bedden schoon en comfortabel waren en het personeel bij de receptie vriendelijk, valt er niet veel positiefs te zeggen over deze accommodatie. De vloer, muren en badkamer waren vies en hadden een sterke geur van sigaretten, ondanks de vele 'niet roken'-borden. Zelfs ik als roker vond de geur ondraaglijk. Toen ik het personeel op de geur wees, boden ze excuses aan maar zeiden dat ze te volgeboekt waren om ons te verplaatsen, en lieten het daarbij. Het "ontbijt" bestond slechts uit toast en koude ontbijtgranen, wat zeker voor verbetering vatbaar is. We kozen oorspronkelijk voor deze accommodatie vanwege de prijs en locatie, maar zullen hier niet meer verblijven.



© 2007-2025 ReisChecker.nl