ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ash House Country

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn partner en ik hadden een reservering gemaakt voor een taxi van 20 pond om ons naar het restaurant te brengen. We kwamen op tijd aan en hadden zelfs gebeld om een tafel te reserveren, maar tot onze verbazing vertelden ze ons bij aankomst dat de keuken gesloten was en dat er geen eten meer geserveerd kon worden. Om weer thuis te komen moesten we opnieuw 20 pond betalen voor een taxi. Uiteindelijk hebben we 40 pond uitgegeven aan alleen reiskosten, allemaal omdat we te horen kregen dat er geen eten beschikbaar was op het moment dat we onze tafel hadden gereserveerd. Het meest frustrerende was dat het restaurant ons niet had gebeld om ons vooraf te informeren over de situatie, maar ons pas vertelde dat de keuken gesloten was toen we al ter plaatse waren. Na een hele dag reizen om bij het restaurant te komen, was het teleurstellend om te horen dat we geen maaltijd konden krijgen. Er werd geen enkele vorm van compensatie aangeboden, zoals een gratis maaltijd bij ons volgende bezoek of een gebaar om de teleurstelling goed te maken. Ik zou dit restaurant zeker niet aanbevelen aan anderen, aangezien je riskeert een reservering te maken en vervolgens te horen dat er geen eten beschikbaar is. Het hele voorval heeft onze dag verpest en al het geld dat we aan reiskosten hebben uitgegeven, leek ineens voor niets te zijn geweest.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens onze roadtrip van Cornwall naar Londen hadden we te maken met verschrikkelijk verkeer. Na uren op de weg te hebben doorgebracht, besloten we dat we geen vier uur extra aankonden als we thuis zouden aankomen. We zochten online naar een betaalbare B&B in de buurt en vonden het Halfway House. Het bleek een schot in de roos te zijn. Dit door een familie gerunde pension bood niet alleen een warm welkom, maar ook een perfecte kamer waar onze 9-jarige zoon dolblij was met zijn mezzanine. Het terrein aan de achterkant was prachtig, met een vijver vol karpers voor degenen die wilden vissen. Het eten was verrukkelijk en mijn vrouw, die veganist is, was extatisch over haar maaltijd. De prijzen waren ook nog eens zeer redelijk. Door rechtstreeks te boeken bij het hotel, bespaarden we een aanzienlijk bedrag in vergelijking met andere boekingssites. Na een goede nachtrust genoten we van een heerlijk ontbijt dat bij de prijs was inbegrepen. Het was een mooie ochtend, dus we maakten nog een wandeling rond de vijver voordat we vertrokken. De familie die het pension runt, was buitengewoon attent en vriendelijk, ook naar onze hond toe. We konden ons geen betere plek wensen en zijn blij dat we niet langer hebben gereden, anders hadden we dit pareltje nooit ontdekt. Als vaste bezoeker van Cornwall zal ik zeker terugkeren voor een overnachting. Voor de geweldige prijs-kwaliteitverhouding is er echt geen betere optie. Een welverdiende 10/10!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons verblijf in de Country Lodge Halfway House Inn verbleven we in een royale familiekamer met een spectaculair uitzicht en voldoende ruimte voor ons gezin. Het hartelijke ontvangst en de heerlijke maaltijd op de eerste avond maakten onze ervaring extra speciaal. De menukaart bood een diversiteit aan smakelijke gerechten, variërend van exotisch tot klassieke pubfavorieten. We zijn nu al van plan om volgend jaar terug te keren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb echt genoten van mijn tweedaags verblijf in dit hotel. Het personeel was ontzettend vriendelijk en tijdens een drankje in de bar voelde ik me meteen op mijn gemak. Het eten was absoluut fantastisch - vooral de kip Jalfrezi - en het inbegrepen ontbijt was ook heerlijk. Ik kan dit hotel zeker aanraden en zal zeker terugkomen als ik weer in het gebied moet werken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Heerlijk dineren in een serene omgeving met vriendelijk en attent personeel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl