ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Regency Park

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb de afgelopen 3 nachten in dit hotel doorgebracht vanwege werkverplichtingen. Het personeel is buitengewoon vriendelijk en gastvrij, de kamers stralen netheid uit, hoewel ze een charmant retro tintje hebben. De bedden zijn verrassend comfortabel en het culinaire aanbod is smakelijk en gevarieerd. Daarnaast zijn de fitnessfaciliteiten van uitstekende kwaliteit en hebben ze mijn verblijf nog aangenamer gemaakt!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een mooi hotel met comfortabele kamers, maar de douches vallen tegen. Het is teleurstellend om een executive kamer te boeken en vervolgens een douche met een douchegordijn en zonder koelkast aan te treffen. Het lijkt nogal wisselend te zijn, aangezien anderen wel een koelkast en betere douches hadden. Het diner was heerlijk, maar bij het ontbijt was het wat traag doordat ze steeds door voedsel en glazen heen raakten. Ivan en zijn familie waren echter fantastisch. Ze waren erg behulpzaam, beleefd en voorkomend.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik ben al meerdere keren in dit hotel geweest en ik moet zeggen dat ik altijd onder de indruk ben van de ruime kamers. Ze zijn allemaal ingericht met een groot bureau en comfortabele zitplaatsen. Het eten in het hotel is ook van goede kwaliteit. Daarnaast kun je gratis gebruikmaken van de fitnessruimte, het zwembad en WiFi tijdens je verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Een ongewone locatie met weinig bezoekers en totaal geen gezellige ambiance. Het personeel lijkt niet echt geïnteresseerd en blijft vooral verborgen in afgelegen ruimtes. Het geheel oogt erg versleten en lijkt bijna vergeten van buitenaf. In de badkamer is er een verstopte wastafel en onaangename geurtjes. Bij aankomst vonden we een dienblad met restjes van roomservice in de gang buiten onze kamer, dat er nog steeds stond toen we vertrokken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het personeel was erg gastvrij, het ontbijt was lekker en de kamers waren redelijk in orde.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl