ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Egerton House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onze ervaring bij Egerton House voor de verrukkelijke 'Doggy Afternoon Tea' was werkelijk buitengewoon van A tot Z. We vierden de verjaardag van onze geliefde spaniël en genoten van de heerlijke broodjes en zoetigheden. Hoewel ik zelf de hondenthee niet heb geproefd, werd deze door onze viervoeter in een oogwenk verorberd – een ware traktatie voor haar! Toch sprong de exceptionele klantenservice van Mark en zijn team er bovenuit. Zijn professionaliteit en vriendelijkheid waren opmerkelijk en de extra zorg en aandacht die hij aan onze hond besteedde, werd enorm gewaardeerd. Deze unieke ervaring is een absolute aanrader voor elke huisdierbezitter die zijn middag speciaal wil maken.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in Egerton House was buitengewoon genoten. Dit knusse toevluchtsoord ademt Britse charme door zijn poriën - je waant je in een echt stukje Engeland. De warme gastvrijheid en voortreffelijke ligging maken het plaatje compleet. De smaakvolle inrichting, culinaire ervaringen, snoepwinkel, comfortabele bed, heerlijke thee en attente personeel zijn de kers op de taart na een dag vol sightseeing. Onze dank voor de gastvrije ontvangst; deze oase van gastvrijheid verdient absoluut een aanbeveling als een prachtig thuis weg van huis.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

In oktober verbleef ik negen dagen in dit hotel en het was geweldig. De kamer was perfect, het eten was heerlijk en het personeel was vriendelijk en behulpzaam. Helaas was er een teleurstelling bij het uitchecken. Er werden £20 per kamer (we hadden er twee) per nacht in rekening gebracht voor service, boven op mijn royale fooi. Dit verraste me enorm, vooral omdat ik dit nog nooit eerder had meegemaakt in al mijn reizen. Ik vroeg of de fooi kon worden verwijderd, maar zag later dat dit niet volledig was gebeurd op de rekening. Het Egerton is een prijzige accommodatie, maar het was het zeker waard, tot dit voorval. Het is jammer dat ik nu twijfel of ik hier in de toekomst nog wil verblijven, gezien mijn vrienden en collega's in de reisbranche zoiets nooit hebben meegemaakt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Samen met mijn man en twee dochters heb ik een stijlvolle middag beleefd. We genoten van een exclusieve high tea in een elegante setting, die zich onderscheidde van de typische toeristische ervaring bij de Ritz. De verse en heerlijke sandwiches, scones en zoetigheden overtroffen onze verwachtingen. De ober verleende uitstekende service en de thee was van hoog niveau. De scones, waarvan ik er thuis nooit genoeg kan krijgen, brachten mij terug naar mooie herinneringen die ik koester. Ik kan deze ervaring van harte aanraden aan anderen die op zoek zijn naar iets bijzonders.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging van dit hotel is absoluut top, vlakbij het beroemde Albert en Victoria museum. Het personeel is ontzettend gastvrij en staat altijd voor je klaar.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl