ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Brook Green

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een pareltje was dit zeg! Een verborgen schat voor mijn verblijf in Londen. De combinatie van de sfeervolle pub op de benedenverdieping en het boetiekhotel erboven met zoveel doordachte details, maakte het echt uniek. De locatie was perfect, weg van de drukte van centraal Londen maar met geweldige lokale eetgelegenheden en gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer. Het op bestelling gemaakte ontbijt en de goed gevulde snacks en drankjes waren een mooi extraatje. Het enige minpuntje leek de afwezigheid van een lift te zijn, wat lastig kan zijn voor mensen met beperkte mobiliteit. Toch verdient deze accommodatie op alle fronten moeiteloos de hoogste waardering.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel steekt er echt met kop en schouders bovenuit. De ligging is subliem - net buiten het drukke centrum, dus heerlijk rustig, maar toch vlakbij verschillende metrolijnen waarmee je snel in het hart van de stad bent. Onze kamer was ruim, kraakhelder (die geur bij binnenkomst, fantastisch!) en voorzien van alles wat we nodig hadden voor ons korte verblijf. De bedden waren echt hemels. En het personeel, of het nu in het hotel is of in de gezellige pub, is ongelofelijk vriendelijk en attent. Kortom, we hebben hier een onvergetelijke tijd gehad en komen zeker nog eens terug! Hartelijk bedankt!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtig hotel gevestigd in een sfeervolle pub, dat is wat je kunt verwachten. De kamers zijn opvallend ruim voor Londen, en onberispelijk schoon. Je vindt er alles wat je nodig hebt, inclusief een waterkoker, koffiezetapparaat, tv en radio. Gelegen in het charmante Fulham, een rustige en goed bereikbare buurt, op slechts een korte wandeling van metrostation Hammersmith. De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend. Echt een aanrader, ik zou zeker nog eens terugkeren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een charmant boetiekhotel met slechts 17 kamers, gelegen op korte afstand van Hammersmith station. De stijlvolle bar, het verrukkelijke ontbijt en de uiterst attente medewerkers maken dit verblijf onvergetelijk. Wij boekten 4 kamers met losse bedden voor 8 vrienden, maar bij aankomst bleek één kamer een tweepersoonsbed te hebben. Gelukkig slaagden ze erin om een extra kamer met een tweepersoonsbed beschikbaar te stellen, zodat iedereen comfortabel kon slapen. Kortom, een fantastische ervaring gehad tijdens ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel straalt een warme sfeer uit, het personeel staat altijd voor je klaar en de kamer is prachtig ingericht.



© 2007-2025 ReisChecker.nl