ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Days Inn Cardiff

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een verblijf met onze twee honden kunnen we dit hotel niet genoeg aanbevelen. Het personeel is ontzettend vriendelijk en behulpzaam, altijd bereid om te helpen, wat er ook nodig is. We hadden gevraagd om een kamer verder weg van de deur vanwege onze honden en ons verzoek werd ingewilligd, wat ervoor zorgde dat de honden ontspannen waren en wijzelf ook. Als we weer in de buurt zijn, zouden we niet aarzelen om opnieuw te boeken!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, locatie verrassend rustig, vlotte incheckprocedure en alle benodigde voorzieningen voor een overnachting aanwezig. Heerlijk geslapen, zou zeker opnieuw verblijven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel overtrof alle verwachtingen en stond altijd voor ons klaar. Ons verblijf verliep vlekkeloos en de kamers waren perfect in orde. We waren zeer tevreden met de geweldige service die we kregen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze accommodatie is perfect voor een tussenstop na een lange autorit of als je nog een lange weg te gaan hebt. De kamer was brandschoon en had alles wat je nodig hebt, het bed was heerlijk comfortabel en de douche was fantastisch. Als een lange persoon met wat meer gewicht kan ik vaak krap zitten en krijg ik een koude douche, maar dat was hier absoluut niet het geval.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamer was minimaal ingericht met slechts een bed, televisie en douche. Bij aankomst waarschuwde de receptionist ons om geen waardevolle spullen achter te laten vanwege meldingen van diefstal door de schoonmaakdienst. Dit betekende dat we constant onze spullen moesten inpakken en in de auto moesten bewaren tijdens ons verblijf, wat een gedoe was. Bovendien ontbrak het aan beveiliging, wat ons een gevoel van onveiligheid gaf. Gedurende ons verblijf was er geen wifi beschikbaar, wat een teleurstelling was. Ondanks ons verzoek om de kamer te reinigen en nieuwe handdoeken te krijgen terwijl we vroeg vertrokken voor werk, bleek bij terugkomst dat er niets was gedaan. We hadden zelfs de vuilnisbakken en handdoeken voor hen verzameld bij de deur als hint, maar tevergeefs. Bij terugkomst op de kamer ontdekten we dat het raam open was, de tv uit was gezet en de ventilatieopening verstopt was. Bovendien lekte de douche en vertoonde deze roestplekken. Op een gegeven moment rook de badkamer zelfs naar urine vanwege problemen met de afvoer. De gebrekkige privacy en functionele defecten, zoals een niet sluitende deur en kapotte handgreep, maakten ons verblijf nog ongemakkelijker. Al met al was de prijs van £300 voor dit hotel niet in verhouding tot de geboden kwaliteit en service.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl