ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Bonsyde House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik was helemaal weg van deze ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Schitterend, weelderig, fenomenaal panorama



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Hoewel het al een tijdje geleden is, herinner ik me nog steeds mijn verblijf in 2012 in dit prachtige hotel. Als ik de kans zou krijgen, zou ik zonder aarzelen teruggaan naar die bijzondere plek. Met warme groeten vanuit Zuid-Afrika.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In de jaren veertig woonde mijn oma een tijdje in dit huis. Tijdens een reis naar Schotland besloten we om erlangs te rijden en herinneringen op te halen. Het was een bijzondere ervaring om terug te zijn en het huis te zien. Ik had gewild dat het nog steeds als bed and breakfast diende, dan had ik graag wat langer gebleven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb enorm genoten van mijn verblijf tijdens de jaarwisseling. De woonkamer was knus en gezellig, de keuken ruim en goed uitgerust. De twee kingsize bedden met elk een eigen badkamer zorgden voor ultiem comfort. Het uitzicht over het mooie landschap vanuit de grote privétuin was adembenemend. Het was echt een geweldige paar dagen!



© 2007-2025 ReisChecker.nl