ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Brewers Inn

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer die we hadden geboekt (Bigger Boutique) was smaakvol ingericht, ruim en voorzien van een zeer groot bed. De matrassen waren redelijk. De verwarming werd verzorgd door de airconditioning, die vrij goed werkte, maar je moest de airconditioning de hele nacht aan laten staan om 21 graden te bereiken, omdat de ramen (zoals gebruikelijk lijkt te zijn in het VK) zeer slecht waren afgedicht. De badkamer was altijd te koud ondanks de grote handdoekradiator en wat echt een ramp is - de waterdruk is zo laag dat je nauwelijks kunt douchen en nauwelijks shampoo uit je haar kunt krijgen. Absoluut onaanvaardbaar in deze prijsklasse. De koffiecapsules werden dagelijks vervangen, maar het zou goed zijn om ook de andere producten zoals cacaopoeder te controleren op hun houdbaarheidsdatum, deze waren al verlopen. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, maar ze kunnen niets doen aan de genoemde tekortkomingen. Het ontbijt is oké als je à la carte bestelt (full English, omelet, roerei, veel kant-en-klaar gerechten, maar oké. echter, de donkeroranje kleur van de eierdooiers doet vermoeden dat de herkomst qua dierenwelzijn en voeding twijfelachtig is. Ik zou zeker het buffetontbijt vermijden, aangezien de producten echt slecht zijn (hard, droog brood, oude gebakjes die beter zouden kunnen). Alles bij elkaar genomen: veel potentieel, maar ook veel ruimte voor verbetering!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel is ontzettend gastvrij en attent, ze weten precies hoe ze hun klanten in de watten moeten leggen. De gezellige ambiance en het klassieke Britse interieur dragen bij aan een onvergetelijke ervaring. De kamer was van alle gemakken voorzien en de badkamer brandschoon. Kortom, een perfect verblijf waar ik niets op aan te merken heb.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens ons bezoek aan onze zoon in Wandsworth hebben we al een paar keer verbleven in de Brewer's Inn. Zoals altijd was de kroeg schoon en comfortabel met lekker eten. Onze kamer (kamer 6) was net opnieuw ingericht en we waren de eersten die er verbleven, dus alles was lekker nieuw. Het enige minpuntje was dat we graag een extra kussen hadden gehad, omdat één kussen een beetje plat was en niet erg comfortabel lag. Verder had ik moeite met het aanzetten van de douche, het kostte me veel kracht en het water kwam er maar zwakjes uit. Onze kamer keek uit op de flats aan de overkant van East Hill, dus we hadden behoefte aan raamnetten, anders moesten we ons aankleden met gesloten gordijnen en de lampen aan, wat niet heel prettig was door het zwakke licht. Ondanks deze kleine minpuntjes hebben we toch comfortabel verbleven en lekker gegeten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als je op zoek bent naar een geweldige plek in Zuidwest-Londen met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, dan is dit absoluut een aanrader. De sfeer van de Youngs pub is fantastisch en de service is top. Ik verbleef hier voor het eerst in december en was zo onder de indruk dat ik geen moment twijfelde om met mijn gezin hier na de kerst terug te keren. Het hotel is zowel hond- als kindvriendelijk, dus ideaal voor gezinnen. Zelfs de wat oudere heer die graag een biertje drinkt terwijl hij nog wat werk verricht, zal zich hier op zijn gemak voelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in dit hotel was absoluut fantastisch! De kamer en badkamer waren ongelooflijk ruim, veel ruimer dan wat we normaal gesproken gewend zijn in een hotel. Alles was brandschoon en goed onderhouden, wat echt opviel. De minibar bood een uitgebreide selectie aan drankjes en snacks voor ieders smaak. Ondanks dat het hotel aan een drukke straat lag, hebben we geen enkel geluid van buitenaf gehoord, waardoor we heerlijk konden ontspannen. Als kers op de taart genoten we na het uitchecken van een heerlijke Sunday Roast in het restaurant beneden. Ik zou deze plek absoluut aanraden aan iedereen en kijk ernaar uit om er in de toekomst weer te verblijven.



© 2007-2025 ReisChecker.nl