ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Raglan Hall

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Deze plek is prachtig onderhouden en blinkend schoon, en de prijs is absoluut de moeite waard!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel had een gastvrije sfeer dankzij het vriendelijke personeel, maar de kamers konden wel wat modernisering gebruiken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Alles was top, vooral de geweldige prijs! Op loopafstand vind je hippe clubs, gezellige bars en heerlijke restaurants.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Voor mijn moeder en zus had ik een kamer geboekt en aan het personeel doorgegeven dat mijn moeder 90 jaar oud was. Ze kregen een passende kamer op de eerste verdieping, maar helaas was er geen lift beschikbaar. Het uitzicht vanuit het raam liet wat bouwmaterialen op de drempel buiten zien. Het ontbijt was prima en de kosten waren redelijk. De wifi was van goede kwaliteit, maar alleen als je bij het rechter raam in de lobby stond. Op andere plekken was de wifi nutteloos, wat het voor zakelijke gasten onhandig maakt. De trage internetverbinding geeft het hotel een wat ouderwetse uitstraling. Als het enige moderne hotel in Muswell Hill mogen ze wel wat meer moeite doen om dit te verbeteren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens ons verblijf van 8 april tot 14 april 2013 hebben we genoten van de uitstekende service en netheid van het hotel. De kamer was wat aan de warme kant voor mijn smaak, maar met het geventileerde en vochtige klimaat was dit geen groot probleem. Door de radiator te sluiten, werd de temperatuur perfect. Het enige minpunt voor reizigers die vanaf het vliegveld (station Victoria) komen, is dat je een metropas moet kopen die geldig is voor zones 1-2-3, inclusief bussen. Bij aankomst op station East Finchley stap je uit de metro (zwarte lijn) en loop je 150 meter de hoge weg op tot aan de verkeerslichten. Steek daar Fortis Green over en na 30 meter aan de linkerkant is de bushalte (bijvoorbeeld lijn 102 of 234) op straat A504, voor het plein. Vanaf daar loop je verder naar het plein, sla je linksaf naar Queens Avenue en vind je het hotel na 100 meter aan de rechterkant. De bussen rijden frequent (om de 2-4 minuten), waardoor je binnen 15-20 minuten in het centrum bent. Voor degenen die liever niet te veel lopen, is het handig om Google Maps te gebruiken voor de route. De eerste keer dat ik naar het centrum liep, maar bij een volgend bezoek zou ik waarschijnlijk weer voor dit hotel kiezen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl