ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Quality M1 Junction 23

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging van dit hotel is perfect voor reizigers die verschillende kanten op willen. Alles is netjes en voorzien van alle gemakken die je maar kunt wensen. De receptioniste is buitengewoon vriendelijk en beleefd. Ik heb hier verbleven voor zaken en zou hier zeker weer kiezen voor mijn persoonlijke verblijf in dit gebied!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Net als bij elke Travelodge heeft deze accommodatie alle standaardfaciliteiten en basisvoorzieningen zonder extraatjes. Het receptiepersoneel was behulpzaam en vriendelijk en de kamers zijn ruim. Verwacht hier echter geen prachtig uitzicht! Hoewel geluid van buiten geen probleem is, kan geluid van andere gasten, krakende vloeren, dichtslaande deuren en luid pratende gasten in de gang een grote ergernis zijn. 's Ochtends maken de schoonmakers lawaai door karretjes hard tegen de deur te laten botsen, zelfs als er een 'stilte'-teken op de deur hangt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Na een rustige nacht in een comfortabel bed werd mijn slaap plots verstoord door luidruchtige jonge gasten die midden in de nacht de gang onveilig maakten. Het duurde uren voordat de rust terugkeerde. Gelukkig reageerde het vriendelijke hotelpersoneel snel en beloofde actie te ondernemen tegen deze storende gasten voor de toekomst.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens ons verblijf van 2 nachten in de buurt van Donington Park voor de bsb-test, hebben we gemerkt dat de receptie een beetje verwarrend was, maar het personeel was uiteindelijk gastvrij. De kamers waren brandschoon, wat zeker indruk op me maakte. Het bed was echter onvergeeflijk hard en niet bepaald comfortabel. Het uitzicht op de diensten was eigenlijk best vermakelijk, aangezien ik graag mensen observeer, maar helaas kon ik 's nachts gesprekken in de naburige kamers horen. Over het algemeen was het geen slechte ervaring voor een kort verblijf, vooral vanwege de ideale locatie die ons binnen 10 minuten bij de baan bracht.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Vorige maand logeerde ik in dit hotel tijdens het Download Festival. Het was een geweldige ervaring! Hoewel de kamers wat luchtiger hadden kunnen zijn, zorgde de ventilator gelukkig voor de nodige verkoeling. Ik ben zeker van plan om hier volgend jaar weer te verblijven voor het festival. De voorzieningen in het hotel zijn top notch. Wat me echter het meest verraste was de rust die hier heerste. De kamers zijn simpel, maar zeer gezellig en ruim opgezet. Dit hotel is absoluut een aanrader voor een comfortabel verblijf!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl