ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Croft Guest House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

The Croft is gelegen op een handige locatie en straalt een sfeer uit van prachtige antieke meubels. De attente gastheer zorgde goed voor ons en was zeer vriendelijk. Als we dan toch een suggestie mogen geven, zouden we graag willen zien dat ze natuurlijke yoghurt aanbieden bij het ontbijt, aangezien er nu voornamelijk erg zoete varianten beschikbaar waren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De Croft Guest House is een charmante en gastvrije plek om te verblijven. De kamers zijn schoon en ruim, met een zeer ruime badkamer. Alles was brandschoon. Het Engelse ontbijt was uitstekend bereid, met warm geroosterd brood, overvloedig thee, koffie en frisdrank naar keuze. De tuin is prachtig en er is een kleine lounge met een televisie voor ontspanning, hoewel deze wel wat klein is. Als ik dan toch iets zou moeten bekritiseren, zou ik zeggen dat ik graag wat vollere kussens op het bed had gehad, en pepermuntthee! Alle andere soorten thee waren wel beschikbaar. Op slechts 10 minuten lopen is er een pub met heerlijk eten. Ook de rivier de Avon is in de andere richting op 10 minuten loopafstand (en ik loop vrij langzaam). We zouden zonder aarzeling zeker terugkeren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We hebben al twee keer gelogeerd in dit hotel. Het is maar een korte wandeling over de voetgangersbrug, wat ideaal is als je van plan bent om naar het theater of het stadscentrum te gaan. Er zijn slechts drie parkeerplaatsen beschikbaar buiten de weg, maar aan de overkant is er gratis parkeergelegenheid in de parkeergarage. Men heeft me ook verteld dat er parkeermogelijkheden aan de achterkant zijn, maar ik heb daar nog geen gebruik van gemaakt. Misschien volgende keer. De kamers waren erg netjes en schoon. Het ontbijt werd op bestelling gemaakt en voldeed helemaal aan mijn smaak. Over het algemeen een prettige plek voor de prijs die we hebben betaald. De gastheer was zeer vriendelijk en aangenaam in de omgang.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Weet iemand of dit B&B hotel nog open is? Ik heb nog nooit zo'n unieke plek als The Croft gezien. Het ademt de sfeer van het oude Engeland en heeft een heerlijke geur, prachtige decoraties, schone badkamers en heerlijke ontbijtjes. Ik hoop dat Kevin en Fran snel weer gasten kunnen verwelkomen. Laat ons alsjeblieft weten wanneer jullie weer open zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij onze aankomst werden we warm verwelkomd als speciale gasten, ondanks de uitdagende periode die de eigenaren doormaken. Hoewel ze niet persoonlijk aanwezig konden zijn bij het inchecken, hadden ze creatieve oplossingen bedacht zodat we vlot onze kamers konden betreden. De op bestelling bereide ontbijten waren van superieure kwaliteit. We genoten van de vrijheid die we kregen doordat we te allen tijde met de sleutel toegang hadden, zodat we zelf onze planning konden bepalen. De prijs-kwaliteitsverhouding was uitstekend, vooral gezien de handige ligging op loopafstand van theaters en eetgelegenheden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl