ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Richardson Beech Hill

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Vlak voor de feestdagen vierde ik mijn verjaardag in een Junior Suite van dit hotel. De kamer was adembenemend, compleet met een luxe bubbelbad. Vanuit de openslaande deuren genoot ik van een prachtig uitzicht dat direct toegankelijk was. Als ik iets zou veranderen, dan misschien de privacy buiten verbeteren zodat andere gasten niet langs de kamer lopen, en modernere ramen en deuren installeren. Ook de buitenbubbelbaden in de spa waren een heerlijke ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastische totaalervaring. Het personeel was hartelijk en gastvrij. De ruime lounge met een goed gevulde bar creëerde een gezellige sfeer, met het restaurant aan de zijkant. Het ontbijt bood een assortiment van ontbijtgranen, continentale opties en een traditioneel Engels ontbijt. Het diner in de avond was in de lounge, waarbij vooral de steak en stiltonburger opviel! Een echte aanrader! Het prachtige uitzicht op het meer vanuit zowel de lounge als het restaurant zorgde voor een unieke eetervaring, en onze kamer bood dezelfde betoverende uitzichten. De toegang tot de spa was een mooie bonus, met een divers aanbod van optionele behandelingen die goed ontvangen werden. De goed onderhouden en schone bubbelbaden en buitenzitjes zorgden voor een ontspannen ervaring. Met voldoende parkeergelegenheid en zelfs een oplaadpunt voor elektrische auto's, was het plaatje compleet.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel biedt een geweldige ervaring met een schitterend uitzicht op het meer. De ruime en schone kamers zorgen voor comfort tijdens uw verblijf. Het vriendelijke personeel staat altijd voor u klaar. Voor een toeslag heeft u de mogelijkheid om gebruik te maken van het zwembad en de spa. Gratis parkeergelegenheid is beschikbaar. Het eten is van goede kwaliteit, maar het ontbijt kan prijzig zijn met een prijs van £ 15 per persoon. Het hotel ligt op slechts 7 minuten rijden van het pittoreske stadje Bowness. Er zijn echter enkele verbeterpunten. In de winter kan de kamer koud aanvoelen, dus het is aan te raden om deze warmer te maken voor de gasten. Daarnaast is de hoeveelheid douchegel en shampoo (slechts 25 ml) niet voldoende voor twee personen. Het toevoegen van meer voorzieningen zou een positieve verbetering zijn. Al met al was ik tevreden met mijn verblijf en zou dit hotel zeker aanbevelen, met de hoop op een warmere kamer bij mijn volgende bezoek.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Geen internetverbinding in de kamer Beperkte badkameromgeving Desondanks is het hotel van klassieke stijl en heeft het een fantastische ligging.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie bood een adembenemend panoramisch zicht, maar helaas kon hetzelfde niet gezegd worden van de slordige verfbeurt die het gebouw had ondergaan.





© 2007-2025 ReisChecker.nl