ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel St Ives

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik wil graag mijn recente ervaring bij St Ives Guest House delen. Dit pension is niet alleen mooi, maar ook onberispelijk schoon. Het ontbijt was verrukkelijk en bood een ruime keuze aan lekkernijen om de dag mee te beginnen. Kenny en Lesley, de eigenaren, waren ontzettend gastvrij. Het is duidelijk dat ze streven naar hoge kwaliteit sinds ze het pension onlangs hebben overgenomen. Als we in de toekomst terugkeren naar Dunoon, staat een verblijf in dit pension zeker hoog op onze lijst. Gerry en Susan



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De mooiste bed & breakfast met een ontzettend gastvrije gastvrouw. We boekten op het laatste moment voor een korte vakantie en kregen een prachtige familiekamer met een adembenemend uitzicht. Het ontbijt was buitengewoon, vers en heerlijk en de porties waren enorm! Alles werd geserveerd met een glimlach. We vonden het jammer om te vertrekken. Een aanrader! Lesley en het team van St Ives zijn gewoon fantastisch.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Al met al een geweldige ervaring: een smetteloze en gezellige plek met een adembenemend uitzicht, gastvrije gastheren en een heerlijk ontbijt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel is perfect gelegen in het mooie Dunoon. Het uitzicht vanuit de gezellige zitkamer boven is adembenemend. De bedden waren heerlijk comfortabel en de kamers waren smaakvol ingericht en brandschoon. Het ontbijt was uitmuntend. Ik genoot van het gekookte ontbijt en mijn vrouw koos voor het continentale, beide waren van uitstekende kwaliteit. Er is voldoende parkeergelegenheid en je wandelt direct vanuit het hotel de boulevard op. Een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De hosts waren ontzettend gastvrij en vriendelijk. Onze kamer was fantastisch, met een prachtig uitzicht op de zee en een heerlijk comfortabel bed. Het ontbijt was werkelijk fenomenaal; perfect bereid en mooi gepresenteerd.



© 2007-2025 ReisChecker.nl