ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Menzies

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het personeel deed hun best en was vriendelijk, maar dat kon niet verhullen dat het hotel een grote teleurstelling was. Ondanks het betalen van een behoorlijke som geld voor een kamer, was de staat ervan verre van ideaal. Vlekken op het tapijt en de bank, een niet-functionerende airconditioner en een piepklein raam dat amper openging - het droeg allemaal bij aan een oncomfortabel verblijf. Niet alleen waren alle voorzieningen gesloten, maar ook was het hotel nog volop in renovatie, wat zorgde voor overlast op verschillende plekken. De foto's op de website gaven een vertekend beeld van de werkelijkheid, en zelfs de buitenkant van het gebouw zag er anders uit in het echt. Het hotel leek te haastig heropend te zijn, waardoor gasten niet de ervaring kregen waar ze op hadden gehoopt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige ervaring hebben we gehad in dit hotel! Ondanks mijn visuele beperking voelde ik me meteen op mijn gemak, dankzij het zorgzame en attente personeel. De kamer was prachtig en brandschoon - ik had het gevoel alsof ik in een luxe hotel in New York verbleef, maar dan voor een betaalbare prijs. Het personeel aan de receptie was uiterst behulpzaam en stond altijd klaar om onze vragen te beantwoorden, zonder ons ooit ongemakkelijk te laten voelen. Het zwembad en het vriendelijke personeel dat het beheerde, droegen bij aan het gevoel van veiligheid en comfort tijdens ons verblijf. Ik zal absoluut terugkeren naar dit hotel als de gelegenheid zich voordoet, omdat de vriendelijkheid en gastvrijheid van het personeel echt ongeëvenaard waren. De locatie, hoewel niet direct in Glasgow, bood een prachtige ochtendwandeling naar de rivier de Clyde, vooral op een zonnige dag in september. Mijn oprechte dank aan al het personeel dat zo hard werkte tijdens ons verblijf van 10 tot 12 september 2024. Jullie hebben mijn verblijf onvergetelijk gemaakt. Een absolute aanrader voor iedereen die vanuit het buitenland naar deze regio reist!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit prachtige hotel heeft alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf: van een fitnessruimte en zwembad tot een gunstige locatie in de zakenwijk, omringd door gezellige pubs en restaurants. Bovendien ligt het slechts op 30 minuten rijden van de luchthaven en dicht bij belangrijke winkelgebieden. Hoewel het niet in een groene omgeving ligt, zijn de kamers goed onderhouden en de badkamers stralen frisheid uit. Elke ochtend wordt er een uitgebreid ontbijt geserveerd en 's avonds kun je ontspannen in de gezellige bar. Helaas kan ik geen oordeel vellen over het diner, omdat ik daar niet gegeten heb.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij aankomst bij de receptie werden we hartelijk verwelkomd door een vriendelijke medewerker die goed op de hoogte was. Ons verblijf in het Glasgow Argyle Hotel was zeer aangenaam. De kamer was schoon en voldeed aan onze verwachtingen, precies zoals we hadden gezien op de foto's en beschrijving bij het online boeken. Het was geweldig dat we gebruik konden maken van de faciliteiten zoals de fitnessruimte, sauna/stoombad en het zwembad. De fitnessruimte zag er fantastisch uit, maar was een uitdaging om te omzeilen. Bij het betreden van het recreatiegebied kregen we zelfs een zwembadhanddoek aangeboden. Het hotel lag op slechts 10-15 minuten lopen van het treinstation Glasgow Queen Street. Voor het gemak was er een knop bij de receptie om een taxi te regelen, en deze kwamen altijd snel aan, binnen 5 minuten na het indrukken van de knop. Het personeel van het hotel was zeer vriendelijk en behulpzaam. We hadden een aangename ervaring met alle medewerkers. Na een lange reis kozen we ervoor om te eten in de hotelbar. Mijn enige suggestie voor verbetering zou zijn om meer zelfgemaakte opties aan te bieden, in plaats van de bevroren of voorverpakte pizza- en nacho-opties. Vers bereide nacho's met guacamole/salsa en pizza zouden een geweldige toevoeging zijn. Als de chef-kok de vrijheid heeft om creatieve keuzes te maken voor het menu, zou dit fantastisch zijn. Het personeel in de bar was echter aardig, vriendelijk en attent. Het ontbijt was heerlijk met een ruime keuze aan warme gerechten, ontbijtgranen, gebak, enzovoort. Het ochtendpersoneel was ook erg vriendelijk en attent. Ik zou zeker aanraden om hier te verblijven en zou niet aarzelen om in de toekomst weer voor dit hotel te kiezen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Op zoek naar een betaalbaar hotel in het hart van Glasgow stuitte ik op deze parel. Het personeel was buitengewoon gastvrij, van de receptie tot aan de bar en het ontbijt. Het hotel heeft duidelijk een update gehad, wat te zien is in de modern ingerichte en ruime kamer die ik kreeg toegewezen. Het matras was van goede kwaliteit en alles was brandschoon. Handig was de betaalde parkeergelegenheid aan de overkant van de straat. Al met al biedt dit hotel echt waar voor je geld. Als ik ooit weer naar Glasgow ga, is dit absoluut mijn eerste keus.



© 2007-2025 ReisChecker.nl