ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Novotel London Tower Bridge

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Voor een board meeting heb ik 6 kamers geboekt in Londen, waar de prijzen behoorlijk hoog zijn. Ik had hoge verwachtingen, maar helaas voldeed het hotel niet aan mijn verwachtingen. Ondanks mijn aankondiging om eerder aan te komen, moest ik aanvankelijk 40 pond betalen om eerder in te checken, zelfs als Silver lid. Uiteindelijk kreeg ik de kamer eerder zonder extra kosten 'na overleg met het management'. Gezien de boeking van 6 kamers van elk 400 euro, had ik meer service verwacht. Helaas werd ik ook niet als Silver lid erkend in het systeem en ontving ik geen welkomstdrankje. Ik heb de fitnessruimte gebruikt, die wel oké was, maar de lockers werkten niet naar behoren. Het ontbijt was echter goed. Al met al was mijn verblijf in Londen 'oke', maar de volgende keer ga ik toch op zoek naar een ander hotel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het personeel was ontzettend gastvrij en de ligging van het hotel was ideaal om de stad te verkennen. Echter waren de kamers erg gehorig; het was bijna alsof we de conversaties van onze buren konden meevolgen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een verblijf in dit hotel is een waar genoegen voor gezinnen met kinderen. Dit hotel biedt alles wat je nodig hebt voor een aangename en zorgeloze vakantie met de kleintjes.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt top! De ligging is fantastisch en het ontbijt is om van te smullen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is zeker een goede keuze, maar het kan behoorlijk prijzig zijn in december, net als vele andere hotels in Londen. Gelukkig is de metro dichtbij en zijn er hop-on-hop-off bussen vlakbij. De kamers zijn schoon, maar wel aan de kleine kant. Het ontbijt is goed en het restaurant is oké. Het matras was niet helemaal naar mijn smaak, maar dat is natuurlijk persoonlijk. Over het algemeen is dit hotel een goede uitvalsbasis om Londen te verkennen.

Melden


Reisperiode: april 2017

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service9
  • Verzorging10
  • Voorzieningen10

Een schitterend hotel op een geweldige ligging. Prachtig uitzicht vanaf onze kamer. Goede service en geweldig eten. Verzorgd en schoon. Niet goedkoop.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Hele mooie ligging, goed begaanbaar. Goede service, aardig personeel. Mooi weer gehad. dat was ook wel leuk natuurlijk. Verder gewoon een mooi oud pand. Altijd goede ervaringen met novotel.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl