ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ben Wyvis

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie van het hotel is top en de kamers zijn prima in orde. Helaas laat de service wat te wensen over. Het ontbijtbuffet staat te lang klaar en het hotel lijkt vooral gericht te zijn op groepen die met de bus reizen. Het is er behoorlijk druk en zeker niet ideaal voor wie op zoek is naar een rustige plek. Dat is echt jammer!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een beetje ouderwets en achterhaald. Dit hotel is prima voor een kort verblijf, maar verwacht geen luxe. De kamers zijn wat versleten, net zoals het hele hotel. De portier vervult meerdere rollen, van inchecken tot barman, dus het kan even duren voordat je geholpen wordt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel liet helaas veel te wensen over, vooral het restaurant was een teleurstelling. De keuken was in slechte staat, de vloer plakte en het eten liet te wensen over. Het personeel leek niet goed opgeleid en was voornamelijk internationaal. Het interieur deed denken aan de Titanic, wat op zich wel charmant was. Helaas moet ik concluderen dat dit hotel geen aanrader is, ondanks de indrukwekkende buitenkant en de goede locatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij aankomst oogt het hotel prachtig, maar zodra je de lobby binnenstapt, voelt het alsof je teruggaat in de tijd. De kamer die ik kreeg toegewezen was een regelrechte teleurstelling. De badkamer was verouderd, de gootsteen vertoonde barsten en zelfs de wc kon wel een update gebruiken. Daarnaast liet de deur van de kamer veel licht van de gang door en was het geluid van zowel de buren als voorbijgangers duidelijk hoorbaar. Gelukkig kon de service wel op lof rekenen. Ondanks dat ik zeer vroeg moest vertrekken, deed de receptie alle moeite om een ontbijt voor mij klaar te maken. Al met al kon dit hotel mij niet bekoren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens ons verblijf hadden we een wat gedateerde hotelkamer met versleten stoelen, maar dat mocht de pret niet drukken. De badkamer kon wel een ventilatiesysteem gebruiken, alhoewel de rest van de kamer in orde was. De locatie van het hotel was werkelijk adembenemend en maakte ons verblijf extra bijzonder. Het eten voldeed aan onze verwachtingen, maar de snelheid van bediening leek belangrijker dan de kwaliteit van de gerechten. Hier valt zeker nog wat winst te behalen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl