ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ramada

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een verblijf in dit hotel is absoluut waar voor je geld. Hoewel er wat gedoe was met de kamersleutels en ik meerdere keren naar de receptie moest om ze opnieuw te laten instellen, was de kamerinrichting een beetje gedateerd. Desondanks was de kamer onberispelijk schoon en uiterst comfortabel. Men verzekerde mij dat de kamers binnenkort een update zouden krijgen. Het ontbijt was heerlijk en de gratis parkeergelegenheid was een bonus, hoewel de ruimte beperkt was en ik geluk had een plek te bemachtigen. Ook het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam, wat de algehele charme van het verblijf verhoogde.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voors: Het personeel was ongelooflijk gastvrij en attent op onze wensen. Het ontbijt was voortreffelijk en ze lieten ons zelfs na het uitchecken onze bagage een paar uur achterlaten. Het verkennen van de prachtige stad buiten het drukke seizoen was een unieke ervaring waar we echt van genoten. Nadeel: We ondervonden wat problemen met een sleutelkaart, maar het management reageerde snel en loste het op. Het uitzicht vanuit onze kamer was helaas op de parkeerplaats, omdat we niet extra hadden betaald voor een zeezicht. We waren absoluut enthousiast over Portrush en dit hotel, en zouden het zeker aanbevelen aan anderen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De assistent heeft een uitstekende service geleverd. Ze waren erg behulpzaam en wisten precies wat ik nodig had. Ik ben zeer tevreden met hun professionaliteit en vriendelijkheid. Ik zal zeker weer van hun diensten gebruikmaken in de toekomst.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De hotelkamer kan wel wat verbetering gebruiken. De bedden zijn te zacht en de badkamer kan wel wat aandacht gebruiken. Gelukkig is de ligging prachtig en is het personeel erg vriendelijk. Het ontbijt is uitstekend en de bar 's avonds is ook zeker een bezoekje waard.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn lekker ruim en comfortabel, de prijs is meer dan redelijk en het ontbijt is gewoonweg heerlijk. Bovendien is het personeel ontzettend vriendelijk en staan ze altijd voor je klaar.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl