ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Theobalds Park

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Perfecte uitvalsbasis voor een trip naar Londen. Een prachtige oase van rust op de camping. Hartelijk dank voor de geweldige ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ruime plekken met heerlijke douches



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De camping is goed onderhouden met handige voorzieningen. Helaas is er wel wat geluidshinder van de M25 te horen als je in een tent verblijft. Om bij het dichtstbijzijnde busstation richting Turnpike Lane te komen, moet je een stukje wandelen van zo'n 20-30 minuten. Vanaf daar kun je de metro nemen via de Piccadilly-lijn, die langs vele bezienswaardigheden komt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een prachtige locatie voor een bezoek aan Londen. Het sanitair is prima in orde, maar verder is er weinig bijzonders te beleven. Het geluid van de snelweg is duidelijk hoorbaar, maar niet vervelend. Het treinstation Turkeystation is op loopafstand bereikbaar. Het wordt echter afgeraden om je auto daar te parkeren vanwege het gebroken autoglas op de grond. Een beter alternatief is om naar Cockfosters te rijden, waar je de Underground naar Londen kunt nemen. Dit is goedkoper dan de trein en slechts 14 minuten rijden vanaf de camping. Parkeren kost hier 6 euro en binnen 40 minuten ben je in het centrum van Londen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige plek om te verblijven tijdens een bezoek aan Londen! Het team van medewerkers, bestaande uit twee fantastische mensen, was een echt hoogtepunt. Ze waren zo vriendelijk en behulpzaam. Mijn broer en ik verbleven twee dagen op de camping zonder stroom, maar gelukkig was dat geen probleem. Toen mijn motorfiets niet wilde starten, boden ze meteen aan om ons verblijf te verlengen. Gelukkig bleek dit uiteindelijk niet nodig te zijn. Het sanitair was ongelooflijk schoon en de douches werkten perfect, zonder gedoe met muntjes en met heerlijk warm water dat met een druk op de knop stroomde. Er waren enkele kleine nadelen, zoals de ligging die niet ideaal was ten opzichte van het openbaar vervoer. Een taxi was nodig om bij het station te komen, aangezien je de auto daar niet kunt parkeren. Ook was er 's nachts wat geluid van de snelweg te horen, maar dat hoort nu eenmaal bij de drukte van de stad. Wat betreft de prijs, in vergelijking met onze ervaring in Wales was de camping hier wel wat duurder. Desondanks geef ik deze camping een 10/10 en zou ik zeker overwegen om hier in de toekomst weer te verblijven.



© 2007-2025 ReisChecker.nl