ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Bell

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij mijn laatste bezoek aan deze plek, merkte ik een enorme verbetering sinds de overname door Daylesford/Bamford's! Het menu is nu uitgebreid, divers en verrassend, met veel aandacht voor kwaliteitsproducten. Het eten was voortreffelijk, mooi bereid en erg smakelijk. Ook de service was top. Het feit dat er nu speciale kindermenu's zijn toegevoegd, vind ik ook een leuke plus. Het is duidelijk dat er flink wat positieve veranderingen hebben plaatsgevonden. Ik kan deze zaak zeker aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na drie jaar op jacht te zijn geweest naar het ultieme landelijke pubgerecht, hebben we eindelijk de jackpot gevonden. Het rundvlees was prachtig bereid, boordevol smaak, en de groenten waren vers en voedzaam. Nate was onze charmante gastheer, altijd stralend en attent - geen moeite was te veel en we voelden ons direct thuis. We kunnen niet wachten om snel weer terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De huidige eigenaren hebben The Bell prachtig omgetoverd tot een charmant Engels hotel. Hoewel we er niet hebben overnacht, hebben we er wel een paar keer genoten van een drankje en een hapje. Het personeel is ontzettend vriendelijk en gastvrij, en hoewel de prijzen niet goedkoop zijn, zijn ze redelijk gezien de locatie. De tuin van The Bell is een verrukking. Er is een tuinbar en een pizzakeuken met heerlijk zuurdesembrood, allemaal gelegen in een terrastuin met zowel schaduwrijke plekjes als een open terras. De tuin is zowel kindvriendelijk als met een vleugje volwassenheid. Kortom, ik kan geen enkel punt van kritiek bedenken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het eten was uitstekend, maar de kamers zouden wat opgefrist kunnen worden. De omgeving was prachtig en erg rustgevend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fijne ervaring was dat! De sfeer was knus en gastvrij, en het eten was verrukkelijk. Het gebouw had wel wat karakter met zijn krakende vloeren en vintage uitstraling.



© 2007-2025 ReisChecker.nl