ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ramada

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een gezellig hotel vlakbij de haven, perfect voor een overnachting!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het diner voldeed niet aan onze verwachtingen omdat het leek alsof er onderlinge afspraken waren gemaakt tussen OAD en het hotel die de kwaliteit beïnvloedden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel in Dover is een uitstekende keuze voor een overnachting. Wat het echt onderscheidt van andere hotels is het gemak waarmee je hier kunt parkeren - een groot pluspunt ten opzichte van andere centraal gelegen accommodaties.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het Ramada Hotel in Dover is een handige plek om te verblijven als je op doorreis bent. De locatie nabij de veerboot naar Duinkerken is erg handig. Hoewel de kamers wat verouderd zijn en een opfrisbeurt kunnen gebruiken, is het ontbijt wel lekker en de ontbijtzaal gezellig ingericht.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De inrichting van het hotel is eigentijds en open, met kamers die allemaal op de begane grond liggen en aanzienlijk ruim zijn. Ze zijn compleet uitgerust met handige voorzieningen zoals een strijkplank en strijkijzer, föhn, waterkoker voor koffie en thee, comfortabele zithoek, televisie en luxe badkamer. Het personeel is gastvrij en staat altijd voor je klaar. Kortom, een uitstekend hotel dat zeker het aanbevelen waard is.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl