ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Senegambia Beach

Beoordelingen

Reisperiode: januari 2020

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid6
  • Verzorging8

Het is geen goed idee om je partner hier in z'n eentje naartoe te laten gaan. Het lijkt erop dat de dames hier speciaal voor mannen worden geselecteerd, wat tot ongewenste situaties kan leiden. Helaas lijken sommige mannen hier niet vies van te zijn en kunnen langdurige relaties in gevaar komen. Het is triest om te zien hoe makkelijk sommige mensen hun huwelijk op het spel zetten.

Geboekt bij

D-reizen


Reisperiode: november 2022

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid7
  • Verzorging7
  • Voorzieningen7

De ligging van dit appartementencomplex is geweldig, aan het strand en aan de strip. Je bent overal vlakbij. Maar de appartementen vonden wij niet best. Wij hadden een standaardkamer geboekt, rechtstreeks omdat tui onze reis annuleerde. Deze kamers zijn ook echt standaard, zonder enige vorm van comfort. Veel dingen waren stuk, losse toiletbril. Stopcontacten die je zo van de muur trok. Tv die het niet deed. En zeer slecht internet.



Reisperiode: november 2018

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging9
  • Voorzieningen9

Een top hotel , erg schoon en netjes , ruime keuze bij het ontbijt. Direct aan de strip met restaurants waar je heerlijk kunt eten.



Reisperiode: februari 2017

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging7
  • Voorzieningen10

Heerlijk hotel, prachtig aan het strand met alles wat je maar wenst. Bars, restaurants. zwembaden, park, aapjes, vogels.

Geboekt bij

Corendon


Reisperiode: februari 2016

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid4
  • Verzorging7
  • Voorzieningen7

Mooi hotel en ligt ook mooi gelegen aan de Strip! Veel te zien in de omgeving. Een echte aanrader. Niet het ideale type gezinvakantie. Geboekt via Arke en op de heen en terug weg een tussenlanding gehad, niet fijn.



© 2007-2025 ReisChecker.nl