ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Thistle

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik ben dol op deze plek! Het is altijd bruisend met bruiloften, wat een levendige sfeer geeft. Het leek bijna alsof ik verdronk om 6 uur, maar dat maakte het algehele avontuur nog interessanter. Een beetje aan de prijzige kant, maar de aardbeien cider van € 90 was het waard! Het eten is voortreffelijk, de kamers zijn heerlijk comfortabel en het onbeperkt ontbijt is een ware traktatie. Wat ook leuk is, is dat ze honden toelaten. Zelf heb ik er geen, maar het is fijn om te weten dat het kan.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het huishoudelijk personeel verdient vier sterren voor hun uitstekende service, maar het restaurant- en bargedeelte kan beter beoordeeld worden met drie sterren. De kamer was prima, maar het was jammer dat de soep van de dag vijf dagen lang hetzelfde was. Dit zou niet mogen gebeuren in een viersterrenhotel. De lunch op eerste kerstdag was te duur voor de kwaliteit die geboden werd, vooral omdat er geen kalkoen zonder bot beschikbaar was. Het personeel moet beter getraind worden in het afruimen van tafels. Gelukkig waren de kamers zeer goed en ruim van opzet.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een heerlijk toevluchtsoord gelegen in een rustige woonwijk, maar toch op steenworp afstand van het strand, de haven en winkels. De kamers zijn fris en comfortabel, net als de gemeenschappelijke ruimtes. De WiFi werkt moeiteloos in de kamer. Het diner en ontbijt waren verrukkelijk. Het personeel is buitengewoon vriendelijk en attent, vooral de charmante blondine die ons op een zondagavond bediende (helaas hebben we haar naam niet kunnen achterhalen). Zij gaf net dat beetje extra aan onze ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik ging uit eten met vrienden en we hebben echt genoten van het heerlijke eten. Het personeel was vriendelijk en attent, maar helaas duurde het bijna een uur voordat ons eten werd geserveerd. De keuken leek wat traag te zijn, ondanks de excuses van het personeel. Als kers op de taart moest mijn vriend bijna een halfuur wachten op zijn pudding. Rivieroever, jullie hebben zeker potentie, maar er is ruimte voor verbetering.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een geweldige locatie



© 2007-2025 ReisChecker.nl