ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Trente Trois (33)

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Op deze plek vind je geen hotel meer.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef hier onlangs en hoewel het geen vijfsterrenhotel is, genoot ik van het simpele maar smakelijke ontbijt. Vooral de koffie en croissants waren heerlijk. Het voelde alsof ik even in Frankrijk was toen ik "Un café s'il vous plaît" bestelde.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel is echt geen goede keuze voor wat je betaalt. Het ontbijtbuffet kost een flinke duit en is echt niet de moeite waard, vooral omdat er niet eens een toaster beschikbaar was! Pure oplichterij! Hoewel het vlakbij de luchthaven ligt en je er gemakkelijk naartoe kunt lopen, zou ik het niet aanbevelen als je van plan bent om Gin te bezoeken. Toen we om elf uur 's avonds aankwamen, waren we hongerig en moesten we hopen op een eenvoudig broodje in het hotel, maar zelfs dat was er niet... en alle winkels waren gesloten. Echt een teleurstellende ervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Laat je niet misleiden door de eerste indruk die je krijgt van het hotel op de foto's op internet. Het gebouw lijkt misschien niet zo indrukwekkend, maar het verblijf zelf is degelijk. De netheid is redelijk, hoewel het onderhoud van het hotel beter zou kunnen. Gelukkig is er een pizzeria in hetzelfde gebouw waar je heerlijk kunt eten. Je kunt gratis parkeren aan de voorkant van het hotel, maar er zijn slechts een beperkt aantal parkeerplaatsen beschikbaar.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens mijn bezoek aan Genève in mei 2016 bracht ik drie nachten door in dit hotel in de nabijheid van de luchthaven. Ondanks de iets gedateerde uitstraling van de kamers was de service van het personeel van het hotel uitstekend. Ze voorzagen zelfs in een compleet ontbijt met vers brood, fruit en drankjes, wat mijn verwachtingen overtrof. Het was mijn eerste bezoek aan de stad en ik voelde me goed verzorgd door het vriendelijke en behulpzame personeel. Al met al was het een prettig verblijf voor een schappelijke prijs.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl