ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel De Vere Wokefield Park

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor de babyshower van mijn zus hebben we genoten van een heerlijke high tea. Het personeel was ontzettend gastvrij en zorgde voor uitstekende service. In eerste instantie waren de thee en koffie lauw, maar zodra we dit meldden, werd het direct opgelost. Toen we vroegen om een kinderstoel voor mijn twee jonge kinderen, werd deze binnen enkele minuten gebracht. Hoewel het eten vrij luxe was en niet helemaal mijn smaak, was de presentatie prachtig en kon ik zeker genieten van wat ik gegeten heb. Bovendien kregen we zelfs dozen aangeboden om het overgebleven eten mee naar huis te nemen. Al met al vond ik het een goede prijs-kwaliteitverhouding en zou ik het zeker aanbevelen aan anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik was aanwezig bij een bruiloft en bleef overnachten in dit hotel. De service en kwaliteit overtroffen ruimschoots mijn verwachtingen voor zowel het evenement als het verblijf. Hoewel het hotel officieel als een 3-sterrenaccommodatie wordt geclassificeerd, was de geboden service vergelijkbaar met die van een luxueus 5-sterrenhotel. De locatie en het hotel zelf zijn werkelijk schitterend, en de netheid en klantenservice zijn van topklasse. Het is een aanrader voor speciale gelegenheden en een perfecte verblijfskeuze. Het ontbijt was ook van uitmuntende kwaliteit en smaak. Al met al verdient deze locatie een perfecte score van 10/10.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb enorm genoten van mijn tijd hier! Deze accommodatie bood precies wat we zochten: een oase van rust weg van de drukte. De kamers waren niet alleen ruim en goed gevuld, maar hadden ook een gezellige warmte. Gelukkig werkte de ventilator perfect, dus een comfortabele nachtrust was gegarandeerd. Het terrein zelf was een weelderig groen paradijs met talloze hoekjes om te verkennen, te ontspannen en natuurlijk een potje golf te spelen. Ik zou absoluut aanraden hier te verblijven, mede dankzij het overheerlijke ontbijt dat werd geserveerd!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel is absoluut schitterend! We werden getrakteerd op een weelderige suite die ons echt het gevoel gaf van luxe en comfort. Het ontbijt was oké, maar helaas zijn er beperkte eetmogelijkheden en hebben we niet veel persoonlijke aandacht gekregen. Hoewel het niet echt een probleem voor ons was, was het wel opvallend dat er regelmatig lawaai van bruiloften te horen was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Alomtegenwoordig



© 2007-2025 ReisChecker.nl