ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Best Western Time

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn bijzonder goed onderhouden en stijlvol ingericht. De locatie is heerlijk rustig en op korte afstand van zowel de historische binnenstad als de moderne stadsdelen. Het personeel is gastvrij en het ontbijt is zeer uitgebreid, met zelfs opties voor vegetariërs.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is niet alleen mooi, maar ligt ook op een ideale locatie dichtbij het centrum. Het ontbijt is bijzonder uitgebreid en heerlijk. Helaas kunnen de kamers wel wat warm worden tijdens zonnige periodes, aangezien er geen airconditioning in de kamers is geïnstalleerd - wel is er airco in het restaurant.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit aantrekkelijke hotel, verscholen in een vredige buurt van Stockholm, biedt een perfecte balans tussen sereniteit en levendigheid dankzij de nabijheid van de oude stad. Met een bushalte op slechts 200 meter afstand en het metrostation Odenplan op 800 meter, is het hotel prima bereikbaar. De kamers zijn ruim, goed onderhouden en brandschoon, en het personeel is uiterst vriendelijk. Het ontbijtbuffet is uitstekend, met een overvloed aan keuzes - alleen jammer dat de ontbijtzaal in de zomer pas om 7:30 uur opent. Gasten die willen ontspannen kunnen gebruikmaken van de sauna in de kelder, mits van tevoren gereserveerd bij de receptie. Achter het hotel ligt een voetbalveld, maar de geluidsoverlast is minimaal. Houd er wel rekening mee dat één van de liften af en toe defect was, wat soms voor wat vertraging zorgde. Desondanks is dit hotel zeker een bezoek waard en zou ik er zonder twijfel opnieuw verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft ons aangenaam verrast! Onze kamer was ruim en heerlijk comfortabel, met matrassen en kussens die zorgden voor een goede nachtrust. Geluiden van buitenaf drongen niet door, waardoor we in alle rust konden ontspannen. Het ontbijt was een ware traktatie, met een ruime keuze aan glutenvrije en lactosevrije opties beschikbaar. De verhouding tussen prijs en kwaliteit is absoluut in orde. De ligging van het hotel is ook ideaal, met Odenplan op slechts 10 minuten loopafstand en een bushalte op 2 minuten lopen voor als je liever met het openbaar vervoer reist.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De verhouding tussen prijs en kwaliteit is zeker in orde bij dit hotel. Het hotel is heerlijk en biedt een uitgebreide ervaring. De douche kraan heeft een eigenaardigheid, maar het bad maakt dat ruimschoots goed. We kregen zelfs een upgrade naar een hogere klasse, wat het verblijf nog aangenamer maakte.



© 2007-2025 ReisChecker.nl