ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Blue Oceanic Beach

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtig gelegen hotel met uitzicht op de zee...



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een aanrader! Het personeel is ontzettend gastvrij en het ontbijtbuffet is verrukkelijk en uitgebreid. Wij hebben genoten van heerlijk westers eten in de bar bij het zwembad. Onze kamer in het nieuwe gedeelte was heel ruim en er stond zelfs een extra bed voor onze dochter. Hoewel het onderhoud hier en daar wat verbetering kon gebruiken, merkten we dat ze hier actief mee bezig waren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit prachtige hotel ligt op een fantastische locatie, maar helaas is het strand en de omgeving buiten het hotel vervuild met afval.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wanneer je besluit hier een drankje te bestellen, zul je merken dat de prijzen hoger liggen dan elders. Dit is begrijpelijk, maar het wordt vervelend wanneer er ook nog eens 30% aan servicekosten en belasting bovenop komen bij het afrekenen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Onze dinerervaring bij het restaurant van Jetwing Blue was teleurstellend. We vroegen of we mochten zwemmen, waarop ze eerst ja zeiden, maar niet vermeldden dat dit extra kosten met zich meebracht, zelfs als je daar dineert. Na navraag bij een Engels sprekend personeelslid, bleek dat een zwembadticket 15000 kostte, waarvan 8000 voor het eten en 4000 voor het zwemmen. Het overige bedrag kon besteed worden aan eten of drinken. Echter, bij het afrekenen moesten we het eten apart betalen en werd ons verteld dat we later opnieuw konden eten. Het personeel sprak gebrekkig Engels, waardoor er veel miscommunicatie was. Gezien de hoge prijzen en onprofessionele houding, vonden we de algehele ervaring teleurstellend en niet het geld waard.



© 2007-2025 ReisChecker.nl