ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Maxima Slavia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Na een vermoeiende reis kwamen we aangekomen bij een teleurstellend hotel in Moskou. Bij aankomst om 23:30 uur werden we geconfronteerd met onnodige vertragingen bij het inchecken, waardoor we niet meteen naar onze kamer konden. Eenmaal in de kamer bleek dat de muren zo dun waren als karton, elk geluid van andere gasten was duidelijk hoorbaar, wat elke kans op een goede nachtrust tenietdeed. Mijn aanbeveling is dan ook om dit hotel te vermijden om soortgelijke teleurstellingen te voorkomen. Het was een ervaring die ik liever had willen voorkomen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Graag willen we onze oprechte dank uitspreken aan Irina, de gastvrouw, voor haar professionaliteit en warme benadering van de gasten. Haar waardevolle adviezen, niet alleen over het menu, maar ook over leuke plekjes om te bezoeken en hoe je daar het beste kunt komen, hebben onze ervaring echt onvergetelijk gemaakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb genoten van mijn verblijf in het hotel. Het personeel was erg attent, er is een charmant café aanwezig waar je lekker kunt eten. De eenvoudige gerechten zijn verrassend smaakvol en het ontbijtbuffet biedt een goede variëteit. De kamers hebben een ruime Sovjet-stijl, wat een unieke touch geeft aan de accommodatie. De locatie is ideaal voor de prijs, op slechts een steenworp afstand van VDNKh, met goede busverbindingen in de buurt. Ik kan dit hotel van harte aanbevelen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is brandschoon en het personeel is uiterst vriendelijk en beleefd. De kamers stralen netheid uit en het café voelt aan als een oase, waar de gastvrije en toegankelijke manager en de getalenteerde chef-kok hun magie laten zien. Elk gerecht is een ware smaaksensatie! De maaltijden worden snel en met zorg bereid. Ik kan dit hotel alleen maar van harte aanbevelen aan bezoekers. Vanuit Moskou met liefde!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel verdient absoluut een pluim voor zijn uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Ondanks enkele kleine ongemakken, zoals het langzaam wegstromende douchewater en wat geluid van de nabijgelegen weg, zijn de voordelen zeker in de meerderheid. Op slechts 2 minuten loopafstand is er een grote hypermarkt te vinden, wat erg handig is. De kamer is voorzien van een gloednieuwe grote televisie, een waterkoker voor koffie en thee, een comfortabel tweepersoonsmatras en het vriendelijke personeel serveert heerlijk eten continu. Dit hotel heeft mijn hart gestolen en ik raad het ten zeerste aan aan iedereen die in de buurt is! Ik zal zeker terugkeren naar deze plek tijdens mijn volgende reis.



© 2007-2025 ReisChecker.nl