ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Rennie Mackintosh Art School

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een knus hotel met karakter. Hoewel er wat verbeteringen nodig zijn, zoals deuren die niet goed sluiten en defecte afzuigventilatoren, was de plek over het algemeen schoon en het personeel vriendelijk en behulpzaam. Geluidsisolatie liet hier en daar te wensen over, waardoor het leek alsof je buurman naast je in dezelfde ruimte verbleef. De kamer was betaalbaar en op een steenworp afstand van het bruisende centrum van Glasgow - een geweldige locatie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ik verbleef hier recentelijk. De kamer kostte £35 per nacht, maar het leek alsof het hotel niet goed werd onderhouden. Het tapijt was gescheurd, het beddengoed had gaten en stonk zelfs na het verschonen, en de badkamertegels waren gebarsten. Er was zelfs ducttape gebruikt om het zilveren kanaal van de badkamer naar de slaapkamervloer vast te plakken. De doucheslang was te kort voor mensen langer dan 1,80 meter door knikken bij het aansluiten, en de douchebak was kapot en gebarsten in het midden. Ik begrijp niet hoe hierdoor geen waterproblemen ontstaan beneden bij de trap. Het personeel was echter erg behulpzaam, vooral het jonge meisje op maandagmiddag. Het hotel was over het algemeen rustig, behalve de deuren die van andere gastenkamers dichtsloegen. Zou ik hier nogmaals verblijven? Persoonlijk nee. Dit is mijn eerlijke beoordeling van mijn ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is vaak vriendelijk geprijsd, en hoewel het wat ouder is en geen lift heeft, biedt het ruime kamers met comfortabele bedden. Het is wel een uitdaging om hier te verblijven, gezien de steile heuvel die je moet beklimmen, gevolgd door veel trappen en trappen in het hotel zelf. De inrichting heeft een charmante en schilderachtige uitstraling. Al met al een unieke ervaring voor de avontuurlijke reiziger.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Vermijd deze plek ten koste van alles! Het is een valstrik voor toeristen! Toen we aankwamen, sloeg de deur hard dicht nadat het raam open was blijven staan en de branddetector naar beneden viel. Ik heb het gerepareerd, maar ze hebben zomaar £ 30 in rekening gebracht zonder mijn toestemming! Ze houden al je gegevens bij om extra kosten te kunnen rekenen. Het ontbijt eindigt schijnbaar al om 9.15 uur op zondag... het zit daar vol met spinnenwebben en het gevaarlijkste is een zekeringkast die niet eens goed is geïsoleerd in de douche! Voor de exorbitante prijs die ze vragen, had ik net zo goed een luxe kamer kunnen boeken in een fatsoenlijk hotel. Geef je geld dus alsjeblieft ergens anders uit en kies niet voor deze plaats!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een unieke vondst in het hart van de stad Dit gezellige appartement op de bovenste verdieping, gelegen op een levendige locatie, biedt een bijzondere ervaring. Hoewel er geen lift is en vijf verdiepingen beklommen moeten worden, is de kamer ruim en charmant. De badkamer is eenvoudig, met een kleine boiler voor warm water. De Engelse inrichting is traditioneel maar goed onderhouden. Vanuit het raam kijk je uit over de pittoreske daken van de stad. De locatie is onverslaanbaar, naast het centraal station maar verrassend rustig. Op slechts vijf minuten lopen van het bruisende voetgangersgebied, met tal van gezellige pubs en clubs binnen handbereik. Een parkeerplaats voor het huis maakte mijn verblijf des te handiger, maar er is ook een parkeergarage op slechts 150 meter afstand.



© 2007-2025 ReisChecker.nl